Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Spotkanie online z Panem Poetą!

Spotkanie online z Panem Poetą!
Spotkanie online z Panem Poetą

10 czerwca @ 11:00 12:00

Pan Poeta występuje dla naszych małych czytelników!

Uwaga, uwaga, wielka premiera! Pan Poeta zaprasza na niezwykłe, autorskie show, przygotowane specjalnie dla najmłodszych czytelników gorlickiej biblioteki! Spotkanie z Panem Poetą to niesamowite połączenie zabawy z książką i wciągającej humorystycznej historii, opowiedzianej tak, aby wszyscy najmłodsi, zagłębili się po czubek nosa w świecie literatury. W spotkaniu z Panem Poetą będziecie mogli uczestniczyć online, w zaciszu własnych domów, przedszkoli i szkół, odwiedzając stronę www.mbpgorlice.info, lub wchodząc na kanał YouTube Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gorlicach, który dostępny jest tutaj: www.youtube.com/user/MBPGorlice. Transmisja spotkania odbędzie się 10 czerwca 2020 (środa) o godz. 11:00.

Spotkanie online z Panem Poetą! 6
Spotkanie online z Panem Poetą! 7

Pan Poeta to pisarz, animator i bloger. Autor edukacyjnych zabaw i książek dla dzieci. Prowadzi warsztaty w bibliotekach, księgarniach, kawiarniach i przedszkolach. Każdy jego występ, to niepowtarzalna dawka zabawy i literatury, połączonej z wartościowym morałem, który trafi do każdego dziecka. Wszystkich fanów autora, którzy chcieliby mieć na własność książkę lub gadżet od Pana Poety, zapraszamy na jego stronę www.panpoeta.pl, gdzie możecie skorzystać z jego baśniowego sklepiku. Książki z Ptasiej Serii Pana Poety, odnajdziecie także w naszej bibliotece!

Spotkanie z Panem Poetą jest zorganizowane w ramach projektu „Wymiatasz w bibliotece”, który został dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.