Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Powiatowy Konkurs Czytelniczy — „Niesamowite przygody skarpetek, pięciu kun i jednego wynalazcy”

Powiatowy Konkurs Czytelniczy — „Niesamowite przygody skarpetek, pięciu kun i jednego wynalazcy”

20 marca @ 08:00 17:00

Zachęcamy wszystkie dzieci z klas 3-5 szkół powiatu gorlickiego do udziału w kolejnym Powiatowym Konkursie Czytelniczym! Poniżej przesyłam informację prasową, a w złączniku plakat i baner wydarzenia. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Szczegóły dotyczące Konkursu, jego regulamin oraz wymagane załączniki, dostępne są pod linkiem: http://mbpgorlice.info/new/art,1737,powiatowy-konkurs-czytelniczy-niesamowite-przygody-skarpetek-pieciu-kun-i-jednego-wynalazcy

————–

Powiatowy Konkurs Czytelniczy — „Niesamowite przygody skarpetek, pięciu kun i jednego wynalazcy”

Miejska Biblioteka Publiczna im. Stanisława Gabryela w Gorlicach w Gorlicach zaprasza uczniów klas 3–5 szkół podstawowych do udziału w Powiatowym Konkursie Czytelniczym „Niesamowite przygody skarpetek, pięciu kun i jednego wynalazcy”.

Tematem tegorocznej edycji Konkursu będzie fabuła czterech wybranych książek autorstwa Justyny Bednarek. Konkurs będzie przeprowadzony w dwóch etapach. Zgłoszenia do jego udziału należy dostarczyć osobiście do gminnej biblioteki publicznej lub do MBP w Gorlicach (w zależności od miejsca zamieszkania) do 20 marca 2020 roku (piątek). Eliminacje do Konkursu odbędą się 16 kwietnia 2020 roku (czwartek) w gminnych bibliotekach publicznych powiatu gorlickiego oraz w MBP w Gorlicach. Finał Konkursu odbędzie się 4 czerwca 2020 roku (czwartek) w godz. 10.00–11.00 w MBP w Gorlicach. Rozstrzygnięcie Konkursu i rozdanie nagród odbędzie się tego samego dnia o godz. 12.00. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z regulaminem dostępnym na www.mbpgorlice.info!

Powiatowy Konkurs Czytelniczy „Niesamowite przygody skarpetek, pięciu kun i jednego wynalazcy” jest organizowany w ramach projektu „Wymiatasz w bibliotece”, który został dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Darmowe