Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

„POLSKIE KOLĘDY – ZNANE I ZAPOMNIANE” / KONCERT

"POLSKIE KOLĘDY – ZNANE I ZAPOMNIANE" / KONCERT

20 stycznia @ 17:00 19:00

Serdecznie zapraszamy 20 stycznia (czwartek) o godz. 17:00 do Galerii Sztuki Dwór Karwacjanów na noworoczny koncert „Polskie kolędy – znane i zapomniane”. Wystąpi duet Iga Krzaczyńska i Jacek Kopiec.

Iga Krzaczyńska – wokal
Jacek Kopiec – akordeon

Iga Krzaczyńska (1994 r.) – wokalistka, absolwentka Akademii Muzycznej w Krakowie na Wydziale Wokalno–Aktorskim w stopniu naukowym magistra.Kwalifikacje zawodowe potwierdzone 2-letnim studium pedagogicznym. Wokalistka w licznych projektach muzyki klasycznej oraz rozrywkowej (m.in. Opera Krakowska, Krakowska Opera Kameralna, Chór Polskiego Radia). Pracuje projektowo jako aktorka dubbingowa w Studiu Master Film w Warszawie oraz jako lektor. Założycielka muzycznej działalności Igi Głos, której osią jest wystawienie przedstawień artystycznych oraz edukacja muzyczna. Zaangażowanie prospołeczne potwierdzają występy w domach pomocy społecznej oraz prowadzenie muzykoterapii w ośrodkach fundacyjnych.

Jacek Kopiec (1991 r.) – akordeonista, kompozytor i producent muzyczny pochodzący z Krakowa. Doktor sztuk muzycznych, wyróżniony absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie. Laureat wielu Konkursów i Festiwali o randze Ogólnopolskiej i Międzynarodowej. Nagradzany licznymi stypendiami, między innymi Sapere AUSO i dyplomem uznania Prezydenta Miasta Krakowa za szczególne osiągnięcia artystyczne. Od 2010 roku prowadzi aktywną działalność fonograficzną, kompozytorską i koncertową. Występował w całej Polsce i Europie (na bogate doświadczenie sceniczne składa się ponad 600 zagranych koncertów). Zaangażowany w szereg różnorodnych muzycznie projektów, z powodzeniem współpracował ze znakomitymi i uznanymi międzynarodowo artystami.
Repertuar:

Anioł pasterzom mówił

Betlejemska Jasność

Bóg się rodzi Cicha noc

Do szopy hej pasterze

Dzisiaj w Betlejem

Gdy się Chrystus rodzi

Gdy śliczna panna

Hej, hej, Leila

Jezus malusieńki

Lulajże Jezuniu

Mędrcy świata

Mizerna cicha

Oj, Maluśki

O Gwiazdo Betlejemska

Przybieżeli do Betlejem

Tryumf Króla Niebieskiego

W żłobie leży

Wśród nocnej ciszy

Zaśnij, Dziecino