Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

GRZEGORZ DOLNIAK – Stand-up

GRZEGORZ DOLNIAK - Stand-up

10 czerwca @ 20:00 21:00

Gorlickie Centrum Kultury zaprasza na Stand-up Grzegorza Dolniaka pt. „Sztuka Relaksu”. Występ odbędzie się 10 czerwca br. o godzinie 20.00 w sali teatralnej GCK.

Najnowszy program Grzegorza Dolniaka, w którym sprawdzicie jak żyć spokojnie i być wypoczętym człowiekiem. Grzegorz akurat nie ma pojęcia jak to zrobić, dlatego właśnie się wypowie. Z charakterystyczną sceniczną ekspresją i obserwacjami punktującymi absurdy dnia codziennego zdemaskuje przeszkody stojące na drodze do prawdziwego spokoju ducha. Zabierze Was w podróż po meandrach niełatwej sztuki relaksu, w której jak zawsze zobaczycie swoje odbicie.

Bilety w cenie 45 zł do nabycia przez internet na portalach: www.kupbilecik.pl oraz www.biletyna.pl

Ważne

  • Na terenie budynku oraz w czasie wydarzenia wszyscy uczestnicy zobowiązani są do zakrywania ust i nosa, do zachowania dystansu społecznego oraz dezynfekcji rąk.
  • Uczestnicy mają obowiązek samodzielnego wyposażenia się w materiały ochrony osobistej służące do zakrywania ust i nosa.
  • Kupując bilet uczestnik akceptuje klauzule dot. ochrony danych osobowych, umożliwiające Organizatorowi udostępnienie Głównemu Inspektoratowi Sanitarnemu i służbom porządkowym danych osobowych podanych przy zakupie biletów