Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

„BLIŻEJ” JOANNA RÓG-OCIEPKA / WYSTAWA MALARSTWA W KASZTELU W SZYMBARKU

"BLIŻEJ" JOANNA RÓG-OCIEPKA / WYSTAWA MALARSTWA W KASZTELU W SZYMBARKU

2 września @ 08:00 28 września @ 20:00

Zapraszamy serdecznie na wernisaż wystawy malarstwa Joanny Róg-Ociepki pt.: „Bliżej” – 2 września 2022roku godz. 18:00 Ośrodek Konferencyjno – Wystawienniczy Kasztel w Szymbarku.

Szczególne zaproszenie kierujemy do seniorów, gdyż rok 2022 został uznany przez Radnych Województwa Małopolskiego „Rokiem Seniora i Solidarności Międzypokoleniowej”.

"BLIŻEJ" JOANNA RÓG-OCIEPKA / WYSTAWA MALARSTWA W KASZTELU W SZYMBARKU 6

Joanna Róg-Ociepka – malarka, rysowniczka, wykładowczyni na WSE w Krakowie na kierunku Grafika reklamowa i multimedia. Prowadzi pracownię dyplomową Ilustracji, zajęcia Rysunku i Kompozycji oraz zajęcia z Obróbki animacji, filmu i dźwięku.Jest doktorantką na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Zajmuje się krótkimi formami filmu i animacji oraz art site specific.Absolwentka ASP w Krakowie na wydziale Malarstwa. Stypendystka w ENSBA w Dijon we Francji. Dyplom pt: „Samotrzeć” u prof. Jacka Waltosia. Należy do ZPAP okręgu krakowskiego. Członkini, współtwórczyni i koordynatorka projektów edukacyjnych w Fundacji Sztuki Nowej Znaczy się. Współtworzy grupę artystyczną FLU Grypa Twórcza. Od 2010 roku prowadzi pracownię artystyczną Frescoarte w ramach której tworzy i wykonuje malowidła, freski i murale. Miała kilka wystaw indywidualnych. Brała udział w wielu wystawach grupowych. Jej prace znajdują się w wielu kolekcjach prywatnych w kraju jak i za granicą.

Laureatka nagrody specjalnej w konkursie II Przeglądu Sztuki Współczesnej „Nowa Awangarda” Galerii Szyb Wilsona (2018). Współlaureatka wyróżnienia wystawy kolektywu FLU Grypa Twórcza w ramach konkursu Krakers Cracow Gallery Weekend (2018). Finalistka III Ogólnopolskiego Konkursu Malarskiego im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy (2018). Finalistka 19 Ogólnopolskiego Przegląd Malarstwa Młodych „Promocje 2009” w Legnicy (2009).

"BLIŻEJ" JOANNA RÓG-OCIEPKA / WYSTAWA MALARSTWA W KASZTELU W SZYMBARKU 7

Źródło: www.muzeum.gorlice.pl