Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

11 WIGILIA GORLICKA dla osób samotnych i potrzebujących

11 Wigilia Gorlicka

18 grudnia @ 14:00 16:00

Coroczna wigilia przynosi radość obdarowywanym dzieciom z Domu Dziecka, oraz dzieciom potrzebującym i przebywającym aktualnie na oddziałach dziecięcych Specjalistycznego Szpitala w Gorlicach i rodzinom potrzebującym pomocy dla których w tym świątecznym czasie
przygotowujemy i przekazujemy około 270 paczek. W tym roku chcemy zwiększyć ilość paczek dla Placówki „ Warsztatów terapii zajęciowej w Bielance”.

XI Wigilia Gorlicka dla osób potrzebujących i samotnych odbędzie się 18.12.2022r o godz. 14:00 na Gorlickim Rynku. Po wspólnej modlitwie i połamaniu się opłatkiem każda potrzebująca osoba będzie mogła zjeść ciepły wigilijny posiłek oraz zabrać ze sobą dania do domu. W trakcie trwania Wigilii odbędzie się wspólne kolędowanie. Wraz z Restauracją Orchidea, która przygotuje ciepłe posiłki, oraz kołami łowieckimi, kołami wędkarskimi, które również biorą udział w przygotowaniu posiłków będziemy wspólnie celebrować ten wigilijny czas.

Dołożymy wszelkich starań aby pomimo podwyżek cen żywności, i innych kosztów z naszej pomocy mogło skorzystać jak najwięcej dzieci i osób potrzebujących.. Wigilia Gorlicka jednoczy i daje możliwość spędzenia tego wyjątkowego czasu w atmosferze miłości i bliskości z drugim człowiekiem. Z całego serca dziękujemy, za okazaną pomoc. – czytamy na stronie Fundacji Róża, która jest organizatorem Wigilii Gorlickiej.

Wszystkich, którzy chcieliby wesprzeć Gorlicką Wigilię zapraszamy do kontaktu pod numerem 513 149 404. Więcej informacji na stronie FUNDACJI RÓŻA.

11 Wigilia Gorlicka

Źródło: fundacjaroza.pl