Wakacje z ORANGE

 

Wakacje z ORANGE
Artykuł dostępny w 22 wydaniu gorliczanin.pl

23 czerwca 2017 roku dzieciaki w Gorlicach zapamiętają z dwóch powodów – po pierwsze, koniec roku szkolnego, po drugie, wtedy właśnie gorlicki Rynek miał kolor pomarańczowego szaleństwa. Z inicjatywy właścicielki salonu Orange na ul. Rynek 14, pani Katarzyny 
Tumidajewicz-Jodłowskiej, odbyła się akcja „Rozpocznij wakacje z Orange”. Dmuchana zjeżdżalnia, puszczanie baniek mydlanych i malowanie twarzy czekały na Rynku na najmłodszych, a całą zabawę osłodziła jeszcze darmowa wata cukrowa! Było pysznie i kolorowo! Zresztą, sami zobaczcie zdjęcia.
Dzieci chłoną świat całymi garściami, tym bardziej, kiedy mają dużo wolnego, wakacyjnego czasu. Pani Katarzyna wraz z Fundacją Orange, oprócz wspomnianej wyżej akcji, zainicjowała tego samego dnia cykl edukacyjny „Bezpieczne dzieci w sieci”. Podczas popołudniowego spotkania, najmłodsi mogli poznać jasne i ciemne strony internetu. Dla niektórych rodziców ta sprawa może być zupełnie obcym tematem, jednak nie możemy zapominać, że to istny labirynt, w którym dzieci mogą się łatwo zgubić. Dlatego należy pokazać im właściwą drogę. Jak sprawnie i zgodnie z zasadmi poruszać się po tej drodze, dzieci mogły zobaczyć właśnie w salonie Orange na Rynku. Wszyscy też wiemy, że sprawna nauka to ta wspierana nagrodami, dlatego podczas zajęć rozdawane były liczne gadżety, m.in. smycze, ołówki i koszulki. Kolejne spotkania tego typu już wkrótce, a wszelkie informacje na ten temat dostępne będą w salonie na ul. Rynek 14.
Załoga salonu czeka na każdego odwiedzającego z otwartymi rękami. Każdy Klient może liczyć na obsługę na najwżyszym poziomie. Zaczynając od spraw związanych z usługami komórkowymi, stacjonarnymi, jak i tych związanych z potrzebą płatności, ponieważ salon posiada również punkt z kasą. Dodatkowym bonusem jest trwający przez całe wakacje konkurs dla przedłużających i podpisujących nowe umowy – do wygrania walizki firmy Ochnik. Wszelkie szczegóły w tej sprawie dostępne sa w salonie na Rynku. Zapraszamy!
Salon Orange:  ul. Rynek 14 / 38-300 Gorlice

Udostępnij: