Urocza Trasa ŁYDKI GRUBASA – BROWAR DUKLA – 28.09.2019 r.

 

Urocza Trasa ŁYDKI GRUBASA - BROWAR DUKLA - 28.09.2019r.

Urocza trasa Łydki Grubasa

Łydka Grubasa, zespół-dynamit, zyskujący w błyskawicznym tempie popularność i przychylność słuchaczy, zawita do Dukli!
Już w przyszłą sobotę (28.09) Łydka wystąpi w Browarze Dukla.

Łydka Grubasa
Łydka Grubasa

Kapela nie boi się eksperymentować. Odważnie i umiejętnie przeplata cięższe brzmienia z obszerną paletą na pozór kontrastujących ze sobą gatunków muzycznych. Słynie również z bezkompromisowych, mocnych i dosadnych tekstów rozprawiających się z otaczającą nas rzeczywistością. Ich koncerty to zawsze wydarzenia kipiące energią, gwarantujące mnóstwo dobrej zabawy.

Łydka w 2019 roku otrzymała nagrodę publiczności festiwalu Pol’and’Rock– Złotego Bączka osobiście przekazał kapeli Jerzy Owsiak w trakcie szalonego koncertu dla kilkusettysięcznej publiczności. Ich klipy mają miliony odtworzeń, a ze świecą trzeba by szukać kogoś, komu o uszy nie obiły się utwory “Rapapara”, “Adelajda”, czy “Gender”.

“Zapraszamy na koncert” – mówi nam Bartosz “Hipis” Krusznicki – wokalista. „Trasa przebiega pod hasłem “Uroczo!”, ponieważ przyjazny wydźwięk tego słowa pięknie koresponduje z naszym łydkowym credo. Innymi słowy, dołożymy wszelkich starań, aby wyzwolić w was moc pozytywnych emocji! Ostre granie, mnóstwo radości, energii, ale i odrobina refleksji – to dla Was szykujemy. Wy też lepiej się szykujcie…”

Jesteście gotowi?

Link do wydarzenia na FB

Udostępnij: