WIPERAPP – aplikacja i wielkie możliwości w kasowaniu danych

 

Pakiet antywirusowy - TDesign Center
Agencja Reklamowa Gorlice - TDesign Center ul. Narutowicza 3
The Rock Shooting Training
Cross Box Gorlice
Look'n'Roll Salon Fryzjerski Gorlice

WIPERAPP – aplikacja i wielkie możliwości w kasowaniu danych

Kasowanie pojedynczych dysków
Nasza aplikacja jest w stanie skasować dane z pojedynczych dysków. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy ma potrzebę trwałego usuwania danych z hurtowej ilości urządzeń jednocześnie. Z tego powodu masz możliwość kupienia pojedynczej licencji i skasowania tylko jednego dysku. Dzięki WIPERAPP możesz używać naszego oprogramowania w małej firmie lub nawet w swoim domu.

Certyfikowane usuwanie danych dzięki WIPERAPP
Nasza WIPERAPP jest całkowicie niezależna. Jej użycie jest banalnie proste. Potrzebny jest kabel z Internetem LAN lub kabel USB do telefonu, z ktorego wykorzystamy dostep do Internetu. Jedyne co musisz zrobić to podłączyć pendrive’a do portu USB i nacisnąć jeden przycisk. Po całym procesie bezpiecznego usuwania danych z dysku otrzymasz specjalny certyfikat, który potwierdzi procedurę zgodną ze standardem NIST.

Nie jesteś przekonany Zarejestruj się i pobierz iso WIPERAPP z darmową licencją na swój PENDRIVE.

Nie posiadasz pendrive’a zamów u nas WIPERPEN.
WIPERPEN – niewielki sprzęt, wielkie możliwości

Szukasz małego urządzenia, które pozwoli Ci na kasowanie danych z niewielkich ilości dysków twardych? Nasz WIPERPEN będzie idealnym rozwiązaniem! Stworzony został z myślą o tych, którzy cenią sobie potwierdzony certyfikatami wysoki stopień bezpieczeństwa. Produkt sprawdzi się zarówno w małych firmach, jak i w przypadku osoby prywatnej.

Funkcjonalny design
Niewątpliwymi atutami urządzenia WIPERPEN są jego wielkość i lekkość, porównywalne do rozmiarów standardowego pendrive’a. Został wyposażony w klasyczne złącze USB oraz w złącze USB typu C, dzięki któremu może być podłączony do najnowszych urządzeń pojawiających się na rynku.

Jesteś zainteresowany aplikacją WIPERAPP lub WIPERPEN – em? Skontaktuj się z nami i postaw na bezpieczeństwo swoich danych!

Udostępnij:

27 kwietnia 2022 13:10

10 dni, 19 godzin

StanNowe
Nr telefonu606946517
Adres e-mailw.adamczyk@gmail.com
GardenLook - Kompleksowe Usługi Ogrodnicze
POLA - producent bielizny niemowlęcej i ubranek dziecięcych
RETANA - Płyty meblowe - Akcesoria meblowe - Bogata oferta