Staż_ Monter sieci i urząd. telekom.

Pakiet antywirusowy - TDesign Center
Agencja Reklamowa Gorlice - TDesign Center ul. Narutowicza 3
The Rock Shooting Training
Cross Box Gorlice
Look'n'Roll Salon Fryzjerski Gorlice

Zicom Next Sp. z o.o. jest spółką działającą w branży telekomunikacyjnej od 2007 roku.
W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób na staż na stanowisko:
„Monter sieci i urządzeń telekomunikacyjnych”.

Poszukujemy osób które są zarejestrowane w Urzędzie Pracy jako osoby bezrobotne.

Zakres zadań:
– Budowanie teletechnicznych kanalizacji kablowych,
– Układanie i łączenie kabli w kanalizacji pierwotnej i wtórnej,
– Budowanie bezprzewodowych i napowietrznych linii telekomunikacyjnych,
– Wykonywanie pomiarów parametrów elektrycznych i transmisyjnych w torach telekomunikacyjnych,

Wymagania:
– wykształcenie zawodowe,
– prawo jazdy kat. B,
– mile widziane ukończone szkolenia z zakresów światłowodowych, teletechnicznych, informatycznych lub elektrycznych,
-sumienność,odpowiedzialność, pracowitość.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na maila: poczta@zicom.pl wraz z klauzulą:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zicom Next Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.

17 marca 2021 16:41

4 dni, 16 godzin

BranżaIT / Telekomunikacja
Typ umowyInna
Wymiar pracyPraktyka / Staż
Nr telefonu14 636 77 77
Adres e-mailpoczta@onet.pl
Strona internetowahttp://www.zicom.pl
GardenLook - Kompleksowe Usługi Ogrodnicze
POLA - producent bielizny niemowlęcej i ubranek dziecięcych
RETANA - Płyty meblowe - Akcesoria meblowe - Bogata oferta