Sprzedam dom w Gorlicach, małopolskie (beskid niski)

570 000,00 zł

Pakiet antywirusowy - TDesign Center
Agencja Reklamowa Gorlice - TDesign Center ul. Narutowicza 3
The Rock Shooting Training
Cross Box Gorlice
Look'n'Roll Salon Fryzjerski Gorlice

Przedmiotem sprzedaży jest przestronny dom wybudowany w latach 30_stych o powierzchni użytkowej: około150 m2, położony na działce o powierzchni 10 arów.

Nieruchomość zlokalizowanej jest w Gorlicach przy ul. Szpitalnej (skrzyżowanie z ul. Doktora Jana Rybickiego), woj. małopolskie. Dom remontowany ostatnio w latach 90 – tych.

Dom murowany, tynkowany, pokryty blachą, działka ogrodzona (stary typ ogrodzenia).

Dom składa się z piwnicy na ½ części domu. Parteru, który składa się z przedpokoju, kuchni, łazienki, oraz czterech pokoi (3 duże, jeden mniejszy z wyjściem na ogród) – wysoka kondygnacja. Poddasze podzielone na sekcję strych, oraz część mieszkalną – rodzaj przedpokoju, garderoba i dwa pokoje. Schody drewniane prowadzą z przedpokoju części parterowej na poddasze. Dom wyposażony w instalacje alarmową

Dom do remontu z przeznaczeniem na cele mieszkaniowe, biurowe, lub gabinet. Ze względu na dobrą lokalizację stanowi dobrą lokatę kapitału.

Media: prąd, gaz, woda, kanalizacja, dodatkowo na posesji istnieje studnia.

LOKALIZACJA:

Najlepsza i najbardziej prestiżowa lokalizacja w południowo – zachodniej części miasta Gorlic w otoczeniu terenów zielonych z bardzo dobrym dojazdem. W pobliżu: (infrastruktura: handlowa, sportowa, oświatowa, szpital, przedszkole, szkoły etc..). Rewelacyjna komunikacja, zaledwie kilka minut pieszo do kluczowych punktów ścisłego centrum miasta.

Udostępnij:

8 października 2020 22:15

7 dni, 17 godzin

Rodzaj ogłoszeniaFirma
Powierzchnia150
Liczba pokoi6
Nr telefonu692409820
Adres e-maildanielparat5@gmail.com
GardenLook - Kompleksowe Usługi Ogrodnicze
POLA - producent bielizny niemowlęcej i ubranek dziecięcych
RETANA - Płyty meblowe - Akcesoria meblowe - Bogata oferta