Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj się

3 000,00 zł

PRACOWNIK FIZYCZNY-OBSŁUGA PRAS

  • Nr telefonu: ODg0ODc3MTc3
  • Adres e-mail: ZHJvZ2Fkb3phdHJ1ZG5pZW5pYUBzeXN0ZW1hLnBs
  • Strona www: http://www.drogadozatrudnienia.systema.pl
  • Ulica: ul.Nawojowska 4
  • Kod pocztowy: 33-300
  • Miasto: Nowy Sącz
  • Opublikowany: 6 grudnia 2018 09:44
  • Wygasa: 25 dni, 16 godzin

Treść ogłoszenia

Firma Systema Sp. z o.o zaprasza do udziału w projekcie „Droga do zatrudnienia II”.
Poszukujemy osoby chętnej do podjęcia zatrudnienia w firmie ANMART Sp. Jawna w Podegrodziu, na stanowisku PRACOWNIK OBSŁUGI PRAS.

Wymagania:
-ukończone 30 lat,
-obszar zamieszkania: woj. małopolskie (cały powiat nowosądecki z wykluczeniem osób, które zamieszkują Nowy Sącz)
-status osoby bezrobotnej lub biernej zawodowo,
-dobra sprawność fizyczna

Obowiązki:
-praca fizyczna na produkcji przy obsłudze pras

Oferujemy:
-6 miesięczne zatrudnienie (3000 zł brutto/mieś.) z gwarancją późniejszego zatrudnienia na min.3 miesiące,
– Godziny pracy: I zmiana 6.00 do 14.00 i II zmiana 14.00 do 22.00

Kontakt:
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres drogadozatrudnienia@systema.pl z dopiskiem REF.SUB.PRAS.01

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Kandydatom zapewniamy poufność, możliwość kontaktu w dogodnych godzinach, informację zwrotną na temat przebiegu rekrutacji oraz jasny i przejrzysty proces rekrutacji.

Brak tagów

ilość wszystkich wyświetleń: 53, dzisiaj: 5

Identyfikator aukcji: 8905c08cfeabddf7

Zgłość problem

Przetwarzam Twoją prośbę, proszę czekać ....