Pracownik biurowy z j. niemieckim lub angielskim

Pakiet antywirusowy - TDesign Center
Agencja Reklamowa Gorlice - TDesign Center ul. Narutowicza 3
The Rock Shooting Training
Cross Box Gorlice
Look'n'Roll Salon Fryzjerski Gorlice

Firma zatrudni pracownika biurowego z językiem niemieckim lub angielskim

Obowiązki na tym stanowisku:
– obsługa klienta w j. niemieckim lub angielskim tj.:
– potwierdzanie zamówień,
– rozpatrywanie reklamacji,
– awizowanie przesyłek,
– tłumaczenie e-maili,
– udzielanie informacji telefonicznie,
– tworzenie listów przewozowych i innych dokumentów wysyłkowych.

Wymagania:
– dobra znajomość j. niemieckiego lub angielskiego w mowie i piśmie,
– zdolności organizacyjne i duża samodzielność,
– dobra znajomości obsługi komputera,
– doświadczenie na podobnym stanowisku.

Miejsce pracy: Rzepiennik Biskupi 45

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

31 lipca 2020 12:58

15 dni, 12 godzin

BranżaAdministracja biurowa
Typ umowyUmowa o pracę
Wymiar pracyPełny etat
Wynagrodzenie3000-3600
Nr telefonu14 6530019
Adres e-mailkadry@osika-meble.pl
GardenLook - Kompleksowe Usługi Ogrodnicze
POLA - producent bielizny niemowlęcej i ubranek dziecięcych
RETANA - Płyty meblowe - Akcesoria meblowe - Bogata oferta