Praca dla studentów/uczniów na okres świąteczny

Pakiet antywirusowy - TDesign Center
Agencja Reklamowa Gorlice - TDesign Center ul. Narutowicza 3
The Rock Shooting Training
Cross Box Gorlice
Look'n'Roll Salon Fryzjerski Gorlice

Miejsce pracy Haren (Ems) / Wietze
Chcesz sobie dorobić podczas ferii świątecznych? Nic prostszego! Zgłoś się do nas już dziś i zarezerwuj miejsce!

Zakres obowiązków:
Pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich
Kontrola jakości
Wykonywanie prac fizycznych przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

Oferujemy:
Wynagrodzenie w wysokości 10,15 € brutto/h oraz dodatki i premie
Zwrot kosztów dojazdu do Niemiec do max. 100 € (zarówno busem, jak i własnym samochodem) w przypadku przepracowania minimum 5 dni roboczych
Umowę o pracę na warunkach niemieckich
Studenci oraz uczniowie są zwolnieni ze składek ubezpieczenia społecznego
Komfortowe warunki mieszkaniowe
Wsparcie polskiego koordynatora

Wymagania:
Wytrzymałości fizycznej
Pełnoletności – wymóg konieczny
Umiejętności pracy w zespole
Podstawowa znajomość języka niemieckiego mile widziana, ale niewymagana
Mile widziany własny samochód
Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy:
Concept Plus Sp. z o. o. Opole
vt@cp-personal.com| +48 504 969 041

8 października 2020 12:02

15 dni, 5 godzin

BranżaPraca za granicą
Typ umowyUmowa o pracę
Wymiar pracyPełny etat
Nr telefonu504969041
Adres e-mailvt@cp-personal.com
GardenLook - Kompleksowe Usługi Ogrodnicze
POLA - producent bielizny niemowlęcej i ubranek dziecięcych
RETANA - Płyty meblowe - Akcesoria meblowe - Bogata oferta