Połowa domu w Łosiu, of. 1283

415 000,00 zł

Agencja Reklamowa Gorlice - TDesign Center ul. Narutowicza 3

Przedmiotem sprzedaży jest całe prawo własności do nieruchomości lokalowej funkcji mieszkalnej o powierzchni: 54,32 m.kw. oraz wykończony budynek gospodarczy o powierzchni użytkowej ok. 40 m.kw. Lokal mieszkalny jest usytuowany na 1-kondygnacyji w budynku II-kondygnacyjnym zabudowy bliźniaczej, do którego przynależą części wspólne tj.: dach, ściany zewnętrzne budynku, wiatrołap i oraz instalacje. Występujące zabudowania stanowią części składowe działek ewidencyjnych o numerach: 498/8, 498/7, 498/6 oraz udział w prawie współwłasności do wewnętrznej drogi dojazdowej numer: 498/5 o powierzchni: 0,0762 ha (762 m.kw.) których obszar zgodnie z (MPZP) Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego obejmuje tereny symbolu: 2.1.MN – (tereny zabudowy mieszkaniowej różnych form budownictwa mieszkaniowego z dopuszczeniem usług i rzemiosła) zlokalizowane w urokliwej niecce u stup lasów Beskidu Niskiego sołectwa Łosie, gm. Ropa, pow. gorlicki, woj. małopolskie.

Na funkcjonalny układ pomieszczeń lokalu mieszkalnego składają się:
– 3 pokoje,
– kuchnia,
– łazienka z wc,
– spiżarnia,
– korytarz
– piwnica.

Na funkcjonalny układ pomieszczeń budynku gospodarczego składają się:
– salon z kuchnią z wyjściem na ogród/taras,
– łazienka z toaletą,
– korytarz,
– przestronna sypialnia.

Wyposażenie budynku w sieci infrastruktury technicznej:
– prąd,
– gaz,
– studnia, (woda z lasu – pod własnym ciśnieniem)
– kanalizacja.

Lokal mieszkalny gotowy do zamieszkania w budynku mieszkalnym zabudowy typu „bliźniak” budowany metodą tradycyjną z cegły pełnej w latach 60 minionego stulecia, docieplony styropianem gr. 12cm. Dach kryty blachą w kolorze czerwonym. Stolarka okienna PCV w białej ramie nowego typu ekspozycja na stronę wchód-zachód (dwustronne) sprawia, że pomieszczenia przez cały dzień są jasne i ciepłe. Instalacja elektryczna wymieniona na nową w miedzi. Ściany wewnętrzne wyprawione w tynk cementowy, wykończony gładzią. Dla wyższego komfortu cieplnego ogrzewanie i ciepła woda przy pomocy pieca 2-funkcyjnego, kaloryfery aluminiowe płaskie. W całym mieszkaniu podłoga wykonana w panelach podłogowych, za wyjątkiem kuchni i łazienki, która jest w płytkach. Dojazd do posesji odbywa się bezpośrednio asfaltową drogą gminną, a następnie liczącą około długości 32m drogą wewnętrzną (udział w prawie współwłasności).

Posesja w całości ogrodzona metalową siatką na tym terenie znajduję się wyjątkowo klimatyczny domek letniskowy (całoroczny), który nie tak dawno przeszedł generalny remont ogrzewany za pomocą kominka znajdującego się w salonie połączonego z kuchnią, który ma rozprowadzenia ciepłego powietrza do pomieszczeń, tworzy wspaniały ciepły klimat w pomieszczeniu, który sprzyja rodzinnej atmosferze. Ciepło domowego ogniska grzeje nie tylko nasze ciała ale i zmysły. Ogrzewanie wody z bojlera elektrycznego /(dwuzakresowego) ze zasobnikiem poj. 50l. Na użytkowe poddasze prowadzą drewniane schody. Górny poziom to strefa sypialniana, składająca się z jednego dużego pokoju. Otoczenie domu stanowi w większości las od strony północno-wschodniej co sprawia, że takie położenie daje możliwość spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu w dobrze wkomponowanym tarasem w ogrodzie z tyłu budynku.

Jest tu wystarczająco dużo miejsca by zagospodarować piękny ogród, miejsce do rekreacji w postaci: trampoliny czy placu zabaw. Dla amatorów aktywnego wypoczynku plusem będą z pewnością liczne ścieżki rowerowe, Zalew Klimkówka to idealne miejsce dla miłośników sportów wodnych, wędkarstwa oraz spędzania czasu na łonie natury. Jako że obszar ten jest w osnowie parku krajobrazowego na zalewie nie można stosować napędów spalinowych co zapewnia cisze. W sezonie zimowym sąsiedztwo wyciągów narciarskich (Magura Ski Park, Tylicz, Krynica Zdrój, Smerekowiec, oraz trasy biegowe w Wysowej Zdrój) pozwala na korzystanie z kilometrów tras narciarskich zadowalających najbardziej wymagających miłośników białego szaleństwa. W pobliżu słynne uzdrowiskowo Wysowa-Zdrój znana z pijalni wód mineralnych, relaksu i SPA oraz basenem kąpielowym. Beskid Niski to także część Małopolskiego Szlaku Architektury Drewnianej oraz liczne szlaki piesze- idealne miejsce dla osób ceniących czas spędzony na łonie natury. W okolicy pełna infrastruktura handlowo-usługowa, w sąsiedztwie sklepy spożywcze, apteka, poczta, restauracje, kościół, przystanek autobusowy na trasie Gorlice – Wysowa Zdrój oraz Kraków-Wysowa Zdrój. Idealna propozycja dla osób, które pragną oderwać się po przepracowanym dniu od miejskiego hałasu i cieszyć się świeżym powietrzem, spokojem i otaczającą naturą. Dodatkowo dom jest w pełni umeblowany, zarówno meble ogrodowe jak i akcesoria zostają na wyposażeniu co na pewno jest plusem dla tej of

Udostępnij:

24 stycznia 2023 16:52

25 dni, 23 godzin

Rodzaj ogłoszeniaFirma
Powierzchnia79
Liczba pokoi3
Nr telefonu517105599
Adres e-mailbiuro@investdom.gorlice.pl
Strona internetowahttps://www.investdom.gorlice.pl/oferta/imo_1283-1-1/losie-wyjatkowa-posiadlosc-z-ogrodem-pod-lasem-w-losiu
GardenLook - Kompleksowe Usługi Ogrodnicze
POLA - producent bielizny niemowlęcej i ubranek dziecięcych
RETANA - Płyty meblowe - Akcesoria meblowe - Bogata oferta