Podmurówka pełna JONIEC 249X20X5,5CM

41,00 zł

Witamy serdecznie
W sprzedaży oferujemy:
Podmurówki ogrodzeniowe prefabrykowane pełne 249x20x5,5cm
Cena podmurówki 41,80zł

Podmurówka ogrodzeniowa to nowoczesne rozwiązanie, które pozwala na tanią, szybką i trwałą budowę podstawy ogrodzenia. Czasochłonne szalowanie, zbrojenie i betonowanie zostaje wyeliminowane, dzięki stosowanym prefabrykowanym łącznikom i deskom betonowym. Mają one wysokość 20 cm, 25 cm lub 30 cm i pasują do wszystkich dostępnych na rynku ogrodzeń panelowych i siatkowych, a także ogrodzeń metalowych, murowanych i drewnianych. Koszt wykonania takiego ogrodzenia staje się mniejszy, dzięki gotowym podmurówkom i łącznikom betonowym.

Firma JONIEC® to czołowy producent podmurówek ogrodzeniowych o ugruntowanej pozycji na rynku betonowych ogrodzeń i elementów małej architektury ogrodowej.

Łącznik prosty lub narożny w cenie 10zł.
Łączniki betonowe służą do osadzania desek betonowych służących jako podmurówka ogrodzenia panelowego lub siatkowego. Na odcinkach prostych i końcach ogrodzenia stosujemy łączniki proste, a w narożach łączniki narożne. Wysokość łączników dopasowana jest do wysokości oferowanych przez nas podmurówek betonowych. W naszej ofercie znajdą Państwo podmurówki prefabrykowane oraz łączniki betonowe. Dzięki temu, że są to gotowe elementy, które składają się ze sobą w łatwy sposób, można szybko i tanio postawić podstawę ogrodzenia siatkowego lub panelowego. Deski betonowe dostępne są w kilku wymiarach i wysokościach. Łączniki pasują do słupków o przekroju okrągłym i kwadratowym

OFERUJEMY POMIAR ORAZ MONTAŻ U KLIENTA.

Zapraszamy na naszą stronę internetową
www.bramygorlice.pl oraz do naszego sklepu www.ogrodzeniagorlice.eu

Istnieje możliwość transportu do klienta cena jest ustalana indywidualnie przy zamówieniu

Zapraszamy do zakupów przy ulicy Bieckiej 102b (na przeciwko stacji paliw BP) oraz przy ulicy Kościuszki 94 w Gorlicach

16 lipca 2019 15:15

27 dni, 15 godzin

Nr telefonu512395660
Adres e-mailbrukgorlice@wp.pl
Strona internetowahttp://www.bramygorlice.pl