Pizzer – wyrób i sprzedaż pizzy

Pakiet antywirusowy - TDesign Center
Agencja Reklamowa Gorlice - TDesign Center ul. Narutowicza 3
The Rock Shooting Training
Cross Box Gorlice
Look'n'Roll Salon Fryzjerski Gorlice

Zatrudnię 5 osób do nowo powstającej pizzerii sieci franczyzowej Klitka u Witka.
Adres miejsca pracy: Rynek 16, Gorlice.

Zakres obowiązków:
przygotowywanie pizzy i innych dań serwowanych w lokalu
sprzedaż i obsługa kasy fiskalnej z systemem POS
dbanie o porządek i czystość
dbanie o wizerunek firmy i lokalu

Oferujemy:
zatrudnienie na umowie o pracę
po 6 miesiącach zatrudnienia system premiowy oparty na utargu lokalu
pracę w przyjaznej atmosferze – wszystkie lokale firmy zarządzane są w sposób przyjazny pracownikowi
możliwość wynagrodzenia znacznie przekraczającego podstawę

Oczekujemy:
sumienności i czystości
gotowości do odbycia PŁATNEGO 60 godzinnego szkolenia w Nowym Sączu
gotowości do pracy w weekendy i święta (w gastronomii w tych dniach jest najwięcej pracy) – słowem – u nas będziesz pracować gdy inni będą odpoczywać. Załóż, że 2-3 weekendy w miesiącu będziesz w pracy.

Mile widziane:
prawo jazdy kat. B
status bezrobotnego w PUP Gorlice

12 października 2020 13:55

11 dni, 7 godzin

BranżaGastronomia
Typ umowyUmowa o pracę
Wymiar pracyPełny etat
Wynagrodzenie2600
Adres e-mailolpa.gorlice@gmai.com
GardenLook - Kompleksowe Usługi Ogrodnicze
POLA - producent bielizny niemowlęcej i ubranek dziecięcych
RETANA - Płyty meblowe - Akcesoria meblowe - Bogata oferta