Piwniczna-Zdrój, Kokuszka, dom wolnostojący, 598S/2020

1 000 000,00 zł

Pakiet antywirusowy - TDesign Center
Agencja Reklamowa Gorlice - TDesign Center ul. Narutowicza 3
The Rock Shooting Training
Cross Box Gorlice
Look'n'Roll Salon Fryzjerski Gorlice

Do sprzedania nieruchomość w Piwnicznej-Zdroju, obręb Kokuszka. Dom położony na 26 arowej, ogrodzonej działce (brama na pilota), o nachyleniu południowo-wschodnim. Działka całkowicie zagospodarowana. Znajdują się na niej: murowany basen o wymiarach 7 m x 3 m, altana, grill, oczko wodne. Podjazd utwardzony, wyłożony kostką. Ogród opada kaskadowo aż do płynącego wzdłuż granicy działki potoku. Budowa domu zakończona w 2015 roku. Jego powierzchnia wynosi 220 m2. Ściany pustak MAX. Docieplenie: styropian 10 cm. Dach: pełne odeskowanie. Poszycie: dachówka braas. Okna drewniane Włoszczowa. Stolarka drzwiowa drewniana + drewniane schody.

Dom składa się z 3 poziomów. Piwnice pod częścią budynku. Składają się z małego pomieszczenia gospodarczego i kotłowni. W kotłowni dwa piece: jeden na pelet firmy Stalmark, drugi na olej opałowy firmy Viessmann, ze zbiornikiem 1500 l. Centralne ogrzewanie w miedzi + grzejniki aluminiowe.

Przyziemie, część mieszkalna: korytarz, salon, kuchnia, biblioteka.

Przyziemie, część rekreacyjno-wypoczynkowa: basen wewnętrzny (6 m x 3 m) i jacuzzi (3 m x 3 m), łazienka z ubikacją, pomieszczenie przeznaczone na saunę. Obecnie pomieszczenia te zostały przerobione i wykorzystywane są pod wynajem dla turystów. Posiadają osobne wejście i osobne ogrzewanie w postaci kominka.
Poddasze: 4 pokoje, łazienka, ubikacja.
Dom posiada zamontowany centralny odkurzacz i alarm elektroniczny.

Udostępnij:
Rodzaj ogłoszeniaFirma
Powierzchnia220
Liczba pokoi5
Nr telefonu606592953
Adres e-mailfactor.nieruchomosci@gmail.com
Strona internetowahttp://www.factor.nieruchomosci.pl/
GardenLook - Kompleksowe Usługi Ogrodnicze
POLA - producent bielizny niemowlęcej i ubranek dziecięcych
RETANA - Płyty meblowe - Akcesoria meblowe - Bogata oferta