Operator dźwigu samochodowego Jasło Krosno Gorlice

Agencja Reklamowa Gorlice - TDesign Center ul. Narutowicza 3
The Rock Shooting Training
Cross Box Gorlice
Look'n'Roll Salon Fryzjerski Gorlice

Firma Trans-Sprzęt-Jasło Grzegorz Lepak zatrudni operatora dźwigu samochodowego/samojezdnego:

Miejsce zatrudnienia: Jasło

Miejsce pracy: w zależności od pozyskanych kontrahentów (Teren Jasła i okolic)

Opis Stanowiska

obsługa dźwigu samochodowego

Wymagania

doświadczenie w kierowaniu i obsłudze Żurawia minimum 6 miesięcy (istnieje możliwość zdobycia doświadczenia na wymaganym stanowisku),
aktualne uprawnienia,
prawo jazdy kategorii „C”,

Oferujemy

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
korzystne warunki zatrudnienia
możliwość wyboru dźwigu od 10 do 70 ton

Kontakt

Tel.:790-716-700

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres mailowy z dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

13 lutego 2020 20:31

26 dni, 23 godzin