Operator CNC

Pakiet antywirusowy - TDesign Center
Agencja Reklamowa Gorlice - TDesign Center ul. Narutowicza 3
The Rock Shooting Training
Cross Box Gorlice
Look'n'Roll Salon Fryzjerski Gorlice

Zatrudnimy tokarza – frezera obrabiarki CNC.
Wymagania i obowiązki:
–obsługa frezarki i tokarki (Haas VM-2 i ST20Y)
–czytanie rysunku technicznego
–inne prace ślusarskie
–bieżąca kontrola jakości
Wymagania:
–doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
–znajomości sterowania Haas
–solidność, dokładność, zaangażowanie, dyspozycyjność
–chęć poznania nowych technologii i obsługi nowoczesnych maszyn
Oferujemy:
–prace na dobrze wyposażonym stanowisku
–szkolenia
–stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie

Wyślij swoje CV office@raqun.pl

Warunki pracy : miejsce pracy Gorlice ,poniedziałek – piątek, 7.00-15.00 lub 8 do 16
Wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i zaangażowania .

tel 509475404

30 lipca 2020 19:35

14 dni, 18 godzin

BranżaProdukcja
Typ umowyUmowa o pracę
Wymiar pracyPełny etat
Wynagrodzenie3000 - 4000 brutto
Nr telefonu509475404
Adres e-mailoffice@raqun.pl
GardenLook - Kompleksowe Usługi Ogrodnicze
POLA - producent bielizny niemowlęcej i ubranek dziecięcych
RETANA - Płyty meblowe - Akcesoria meblowe - Bogata oferta