Okno-Best Okna, rolety, drzwi, bramy garażowe

 

Pakiet antywirusowy - TDesign Center
Agencja Reklamowa Gorlice - TDesign Center ul. Narutowicza 3
The Rock Shooting Training
Cross Box Gorlice
Look'n'Roll Salon Fryzjerski Gorlice

Firma Okno-Best oferuje montaż najwyższej jakości okien, drzwi, bram i rolet na terenie Jasła, Nowego Sącza, Gorlic oraz Krosna, a także całego województwa podkarpackiego i małopolskiego. Oferta firmy obejmuje okna drewniane oraz plastikowe w różnych wzorach. Produkty pochodzą od znanych i cenionych na polskim rynku marek.

Wykwalifikowana grupa fachowców wspiera swoich klientów również w procesie ubiegania się o dofinansowanie z programu Czyste Powietrze.

Wymienianie okien w domu to inwestycja na lata, która jest wspierana przez załogę fachowców.

Firma posiada duży bagaż doświadczeń w zakresie montażu okien aluminiowych, drewnianych oraz PCV. Dbałość o każdy detal, dokładność i profesjonalizm sprawiają, że Okno-Best to lider wśród dostawców okien na Podkarpaciu i w Małopolsce.

Firma zajmuje się montażem okien na zamówienie, pochodzących od najlepszych producentów tj. Veka, Rehau, Salamander, Aluplast, Kömmerling, a także Schüco. Profesjonalizm i terminowość świadczonych usług sprawiają, że firma z Jasła cieszy się wciąż rosnącą liczbą zadowolonych klientów.

Bogata gama kolorystyczna oraz nowoczesne systemy, sprawiają, że okna cechują się akustyczną i termiczną izolacją. W ofercie tej firmy znajdziemy wysokiej jakości okna przesuwne PSK, Smart Slide, jednokwaterowe, uchylne oraz wielokwaterowe. Okno-Best oferuje bezpłatną wycenę, a także zajmuje się demontażem starej stolarki.

Katalog usług Okno-Best z Jasła:

– Okna aluminiowe – posiadają wielokomorową konstrukcję, pozwalają na lepsze doświetlenie wnętrza oraz są gwarancją izolacji termicznej i akustycznej. Cechują się łagodnymi kształtami.

– Drewniane okna – wykonane z wyselekcjonowanego drewna dębowego, sosnowego lub mahoniowego.

– Okna PCV – obrotowe okna z poziomą i pionową osią obrotu, rozwierno-uchylne, tarasowe, witryny szklone szybami zespolonymi i szkłem pojedynczym.

Zespół kwalifikowanych fachowców oferuje również najwyższej jakości drzwi zewnętrzne, które dostępne są w różnych barwach i wzorach. Posiadają parametry akustyczne i cieplne. Są to produkty znanych marek tj. Setto, Węgrzyn, Martom, Erkado, Derpal, posiadające nieskazitelny wygląd i wysoką jakość.

Drzwi Okna-best – dlaczego warto?

– idealne zabezpieczenie przed hałasem (akustyczna izolacja)

– zabezpieczenia antywłamaniowe,

– nowoczesne wzornictwo,

– bogata paleta barw,

– trwałość,

– odporne na działanie czynników atmosferycznych.

Firma montuje również bramy, takie jak:

– Bramy uchylne – cechuje je prosta konstrukcja oraz renoma na polskim rynku.

– Bramy segmentowe – są porównywalne do bram energooszczędnych, są to bramy ciepłe, co oznacza w praktyce, że wykazują się najwyższymi parametrami termoizolacyjnymi.

– Bramy rozwierne – ekonomiczne zamknięcia, gwarantują niską cenę oraz stanowią niezawodne rozwiązanie.

Katalog usług firmy obejmuje również montaż rolet wewnętrznych i zewnętrznych o bogatych kolorach. Dzięki temu klient może łatwo dobrać odpowiedni produkt do elewacji i okien budynku.

Rolety wewnętrzne:

– rolety materiałowe „dzień i noc”,

– żaluzje rzymskie i wiele innych przysłon.

Rolety zewnętrzne:

– zabezpieczają przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi,

– minimalizują hałas,

– chronią prywatność,

– stanowią izolację termiczną,

– zapewniają dodatkową barierę antywłamaniową.

Oprócz wymienionych wyżej usług firma trudzi się również montowaniem parapetów wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Fachowcy Okno-Best oferują darmowy transport i bezpłatną wycenę solidnych parapetów.

Telefon: 516-146-516

Udostępnij:

21 kwietnia 2022 11:05

4 dni, 17 godzin

Nr telefonu516146516
Adres e-mailvul7fir96@wp.pl
GardenLook - Kompleksowe Usługi Ogrodnicze
POLA - producent bielizny niemowlęcej i ubranek dziecięcych
RETANA - Płyty meblowe - Akcesoria meblowe - Bogata oferta