Odśnieżanie dachów Przemyśl , Strzyżów, Jarosław

1,00 zł

Pakiet antywirusowy - TDesign Center
Agencja Reklamowa Gorlice - TDesign Center ul. Narutowicza 3
The Rock Shooting Training
Cross Box Gorlice
Look'n'Roll Salon Fryzjerski Gorlice

Odśnieżanie dachów Przemyśl Strzyżów, Jarosław tel. 661373345 Micmal firma zajmująca się profesjonalnym i bezpiecznym odśnieżaniem dachów na budynkach jedno i wielo rodzinnych, budynkach administracji, kościołach , halach i wszelkich wskazanych przez klienta. Jesteśmy na rynku już dziesięć lat to pozwala nam napisać że posiadamy doświadczenie do tego rodzaju zleceń. Uprawnienia alpinistyczne oraz nowoczesny sprzęt i zwyżka samochodowa pozwala nam na odśnieżanie w sposób bezpieczny . Nasza firma ma również ubezpieczenie chroniące naszego klienta i nas od wszelkiego rodzaju wypadków. W ofercie odśnieżania mamy :
zbijanie wiszących sopli
usuwanie nawisów śniegowych
odladzanie rynien
odladzanie spustów
odśnieżanie wszelkich dachów
Do zapoznania się z naszą ofertą zapraszamy Państwa na naszą stronę internetową www.malowaniedachow-mical.pl . Jesteśmy dostępni przez cały tydzień tzn. pon-pt 7 00 – 20 00 i niedz. 12 00 – 15 00 .
Szanowny kliencie w okresie zimowym, kiedy dachy uginają się pod śniegiem, jest obowiązek nałożony na właściciela lub zarządce nieruchomości pod groźbą mandatu o zapewnienie bezpieczeństwa dla osób poruszających się w pobliżu nieruchomości.
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

Udostępnij:
Nr telefonu661373345
Strona internetowahttp://www.malowaniedachow-mical.pl
GardenLook - Kompleksowe Usługi Ogrodnicze
POLA - producent bielizny niemowlęcej i ubranek dziecięcych
RETANA - Płyty meblowe - Akcesoria meblowe - Bogata oferta