Na sprezdaż budynek z zabudowie szeregowej, Centrum! Oferta 1198

420 000,00 zł

Pakiet antywirusowy - TDesign Center
Agencja Reklamowa Gorlice - TDesign Center ul. Narutowicza 3
The Rock Shooting Training
Cross Box Gorlice
Look'n'Roll Salon Fryzjerski Gorlice

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem w ciągu zabudowy szeregowej (w formie pierzei zwartej) o powierzchni zabudowy ok.: 130 m.kw. (14,5m x 9m) oraz murowany budynek gospodarczy o powierzchni zabudowy: 5 m.kw. (2,5m x 2m) zlokalizowane na działce ewidencyjnej o numerze: 1434 powierzchni: 0,0184 ha (184 mkw), który jej obszar zgodnie z miejscowym planem obejmuje tereny symbolu: 58a.MN – (tereny budownictwa mieszkalnego jednorodzinnego w zabudowie szeregowej) z dopuszczeniem w ramach przeznaczenia podstawowego – usługi komercyjne bez obowiązku zapewnienia stanowisk postojowych, zlokalizowana w ścisłym centrum miasta Gorlice przy ul. Podkościelna 9 woj. małopolskie.

Układ pomieszczeń stanowią:
SUTERYNA: korytarz, toaleta, 2 pomieszczenia techniczne.
I KONDYGNACJA: 4 pokoje, kuchnia, łazienka, korytarz.
STRYCH.

Wyposażenie obiektu w sieci infrastruktury technicznej:
– prąd
– gaz,
– wodociąg,
– kanalizacja,
– telefon.

Segment zabudowy szeregowej znajduje się tuż na stożku nieopodal łuku bardzo ruchliwej drogi wojewódzkiej nr 997 położenia ulic Podkościelna i Legionów co umożliwia łatwy dojazd z bliskim dostępem do placówek i obiektów administracyjnych, kulturalnych, usługowo-handlowych, sportowych aż po rozrywkowe itp. W symetrii budynku mieści się klatka schodowa z wejściem od strony ulicy Podkościelnej i przejściem do ogrodu. Substancja budynku jest w stanie do generalnego remontu lub rozbiórki wybudowana w technologii murowanej z cegły pełnej pokryty poszyciem blachy stalowej zakutej na falc. Nieruchomość nie jest wpisana do rejestru zabytków natomiast występuje w granicach gminnej ewidencji zabytków. Obiekt ze względu na swoje położenie wyróżnia się interesującą propozycją lokaty kapitału, która zaowocuje wysoką stopą zwrotu. Aktualny miejscowy plan zagospodarowania stwarza szerokie możliwości inwestycyjne, które przewiduje dla nieruchomości następujące przeznaczenie. Uchwała jest dostępna również w linku poniżej:

https://administracja.gison.pl/mpzp-public/gorlicemiasto/uchwaly/U_2019_VII_107.pdf

Wycinek tekstu z uchwały numer: 107/VII/2019 Rady Miasta Gorlice z dnia 25 kwietnia 2019 roku:
Przy przebudowie, rozbudowie lub nadbudowie wysokość budynku nie może przekroczyć w kalenicy 9,5 m n.p.t. od strony przystokowej. Obowiazuje przy tym realizacja dachow jednospadowych, dwuspadowych lub wielopołaciowych okacie nachylenia połaci 30° – 45° (nie dotyczy wyglądów dachowych) z dopuszczeniem odstepstw wynikajacych z potrzeby nawiazania do geometrii dachow sasiednich. Dopuszcza sie nawiazanie wysokosci okapu dachu głownego do wysokosci wyzszego okapu sasiedniegobudynku – jezeli wysokosci okapow tworza uskok. Zakaz przesuwania kalenicy w pionie oraz otwierania dachow na całej długości połaci. Kolorystyka dachów ciemnoczerwona, ciemnobrązowa, grafitowa, ciemnozielona. W zagospodarowaniu działek nie obowiazuje wprowadzenie zieleni a wskaznik powierzchni biologicznie czynnej moze byc obnizony do wielkosci 0 %. W przypadku przebudowy lub rozbudowy budynku oraz budowy nowego budynku w miejsce dokonanej rozbiórki – powierzchnia zabudowy nie może przekroczyć 80% powierzchni działki. Teren połozony jest w strefie historycznego układu urbanistycznego Zespołu Staromiejskiego oraz w strefie nadzoru archeologicznego, dla ktorych obowiazuja zasady okreslone w § 3 ust. 2 dotychczasowego planu.

CENA NIERUCHOMOŚCI: 420 000 PLN

Proponujemy Państwu również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego:
– zweryfikujemy zdolność kredytową,
– pomożemy wybrać najkorzystniejszą ofertę,
– załatwimy wszelkie formalności.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i prezentacji w terenie. Termin i godzina do ustalenia.
Agent prowadzący: Kamil +48 508 406 171

Udostępnij:

26 listopada 2021 16:05

22 dni, 15 godzin

Rodzaj ogłoszeniaFirma
Powierzchnia130
Liczba pokoi4
Poziom1
Nr telefonu517105599
Adres e-mailbiuro@investdom.gorlice.pl
Strona internetowainvestdom.gorlice.pl
GardenLook - Kompleksowe Usługi Ogrodnicze
POLA - producent bielizny niemowlęcej i ubranek dziecięcych
RETANA - Płyty meblowe - Akcesoria meblowe - Bogata oferta