Monter płyt kartonowo-gipsowych w Niemczech

Pakiet antywirusowy - TDesign Center
Agencja Reklamowa Gorlice - TDesign Center ul. Narutowicza 3
The Rock Shooting Training
Cross Box Gorlice
Look'n'Roll Salon Fryzjerski Gorlice

Międzynarodowa Spółdzielnia Usługowa EXPATEAM funkcjonuje od 2006r. na rynku krajowym i rynkach europejskich.
Aktualnie poszukujemy 2 osób na stanowisko: monter płyt kartonowo-gipsowych.
Praca w okolicach Rostocku.

Opis stanowiska:
– montaż płyt kartonowo-gipsowych, sufity podwieszane

Wymagania:
– posiadanie zarejestrowanej działalności gospodarczej (firmy jednoosobowej),
– komunikatywna znajomość języka niemieckiego
– wyposażenie w podstawowe narzędzia
– własne auto,
– dojazd do miejsca pracy we własnym zakresie.

Oferujemy:
– wynagrodzenie w wysokości 20 €/h,
– bezpłatne zakwaterowanie
– możliwość stałej współpracy.

Zainteresowane osoby prosimy o:
Kontakt telefoniczny pod numerem: 603 790 779 od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00 – 16:00.

9 września 2020 10:00

12 dni, 6 godzin

BranżaBudowa / Remonty
Typ umowySamozatrudnienie
Wynagrodzenie20 EUR/1 godz.
Nr telefonu603790779
Adres e-mailpraca@expateam.com
Strona internetowahttp://www.expateam.com
GardenLook - Kompleksowe Usługi Ogrodnicze
POLA - producent bielizny niemowlęcej i ubranek dziecięcych
RETANA - Płyty meblowe - Akcesoria meblowe - Bogata oferta