Kredyt na leczenie, operacje, zabiegi medyczne

 

Pakiet antywirusowy - TDesign Center
Agencja Reklamowa Gorlice - TDesign Center ul. Narutowicza 3
The Rock Shooting Training
Cross Box Gorlice
Look'n'Roll Salon Fryzjerski Gorlice

Kredyt lub pożyczka na leczenie, operacje, zabiegi medyczne, sprzęt rehabilitacyj z Getmoney to prosty i sprawdzony sposób na sfinansowanie zabiegu, leczenia, operacji lub dowolnej usługi medycznej, stomatologicznej oferowanej przez ponad 5000 instytucji.

Pożyczka na leczenie na minimum 12 miesięcy, na maksymalnie 60 miesięcy. Specjalna celowa pożyczka gotówkowa na leczenie, zabiegi medyczne, operacje i zabiegi stomatologiczne. Pieniądze dla Ciebie na usługi medyczne: leczenie, terapie, badania i inne. Gotówka na zabiegi stomatologiczne: ortodoncja, stomatologia estetyczna, wybielanie zębów itp.

W promocji pożyczka na leczenie na 12 miesięcy na 0% tyle ile pożyczasz tyle spłacasz. Biorąc kredyt na leczenie na 24, 36, 48 lub 60 miesięcy spłacisz kredyt z odsetkami. RRSO 22,85%.

Na Getmoney kredyt na leczenie załatwisz przez Internet. 80% kwoty wziętej pożyczki na leczenie zostanie przesłane do wybranej przez ciebie kliniki, zakładu opieki zdrowotnej, lub szpitala. Pozostałe 20% pożyczki na lecenie trafi na Twój rachunek bankowy – będziesz miał pieniądze na ewentualną rehabilitację.

Uwaga pożyczka może być przeznaczona również na usługi weterynaryjne dla zwierząt domowych (cała Polska) .

Więcej informacji na temat pożyczki na leczenie stronie Getmoney. Link do oferty „Kredyt na Leczenie” – TUTAJ KLIKNIJ LINK PONIŻEJ.

Udostępnij:
Adres e-mailpozyczki@get-money.pl
Strona internetowahttps://www.get-money.pl/aktualności/banki/pożyczka-przez-internet-bez-zaświadczeń-na-raty
GardenLook - Kompleksowe Usługi Ogrodnicze
POLA - producent bielizny niemowlęcej i ubranek dziecięcych
RETANA - Płyty meblowe - Akcesoria meblowe - Bogata oferta