Kontroler Jakości

 

Pakiet antywirusowy - TDesign Center
Agencja Reklamowa Gorlice - TDesign Center ul. Narutowicza 3
The Rock Shooting Training
Cross Box Gorlice
Look'n'Roll Salon Fryzjerski Gorlice

Grupa PGO to największa w Polsce grupa przemysłowa specjalizująca się w produkcji odlewów i odkuwek. Jesteśmy nowoczesną organizacją, która inwestuje w swoich pracowników i zapewnia im możliwość poszerzenia kompetencji zawodowych. Rozwijamy się, pamiętając o równowadze i odpowiedzialności. Realizujemy coraz bardziej wymagające projekty do wielu sektorów przemysłowych. W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Kontroler jakości

Zadania, które realizuje kontroler jakości:
* Kontrola odkuwek z wykorzystaniem badań magnetyczno-proszkowych,
* Odbiór odkuwek pod kątem wymiarowym oraz dokonywanie pomiarów (pomiary na maszynie współrzędnościowej i ramieniu pomiarowym),
* Wykonywanie badań nieniszczących,
* Przygotowywanie raportów pomiarowych, raportów niezgodności, rozliczeń dobowych,
* Stosowanie się do instrukcji i procedur jakościowych.

Wymagania powinien spełniać kandydat na to stanowisko:
* Wykształcenie min. średnie-techniczne,
* Min. 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym,
* Doświadczenie w obsłudze urządzeń kontrolno-pomiarowych (pomiar twardości, pomiar maszynami pomiarowymi typu ramię, skaner),
* Mile widziane uprawnienia do badań ultradźwiękowych UT-1 lub UT-2,
* Doświadczenie w przeprowadzaniu badań magnetyczno – proszkowych oraz certyfikat MT-1 lub MT-2

Korzyści płynące z pracy w PGO S.A.:
* Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w Kuźni Glinik Sp. z o.o. w Gorlicach, będącej częścią grupy PGO S.A.,
* Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach Spółki,
* Inwestycje w rozwój pracowników – dofinansowanie do studiów podyplomowych, szkoleń, certyfikatów,
• Możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników (bezpłatne wyjazdy wakacyjne, stypendia zagraniczne itp.).

Aplikacje prosimy składać wyłącznie poprzez poniży link (kopiując go do wyszukiwarki www):
https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=ac802e1fdecf4805b16862703ca2c6bc

…………………………………………………………………………………………………………………………………….
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PGO S.A. z siedzibą w Katowicach, ul. Tysiąclecia 101, dla potrzeb procesu rekrutacji w celu i w zakresie niezbędnym do jego realizacji.

Informujemy, że:
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PGO S.A. z siedzibą w Katowicach 40-875, Tysiąclecia 101, KRS 0000305325, REGON: 590722383, NIP: 7712374309.
2. PGO S.A. jest częścią Grupy TDJ, w związku z czym Pana/Pani dane osobowe będą objęte współadministrowaniem oraz przekazywane w obrębie Grupy TDJ na potrzeby realizacji celu, dla którego są przetwarzane.
3. W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem danych osobowych zachęcamy do kontaktu poprzez adres mailowy oraz pisemnie na adres naszej siedziby.
4. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji.
5. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych jest obowiązek prawny ciążący na administratorze art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 – Kodeks Pracy oraz zgoda art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679.
6. Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.
7. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych do czasu wycofania tej zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie drogą elektroniczna na adres.
8. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
9. Odbiorcami Pani/Pana danych mogą być podmioty świadczące usługi IT, podmioty dostarczające testy psychologiczne, oraz inne podmioty upoważnione na podstawie odrębnych przepisów prawa.
10. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
11. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 22 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Panią/Pana innych danych jest dobrowolne.
12. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie drogą elektroniczna na adres. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed

Udostępnij:

3 lutego 2021 13:15

1 dzień, 15 godzin

BranżaProdukcja
Typ umowyUmowa o pracę
Wymiar pracyPełny etat
Adres e-mailrekrutacja.kuzniaglinik@pgosa.pl
GardenLook - Kompleksowe Usługi Ogrodnicze
POLA - producent bielizny niemowlęcej i ubranek dziecięcych
RETANA - Płyty meblowe - Akcesoria meblowe - Bogata oferta