Konto oszczędnościowe 3% lepsze od lokaty

 

Pakiet antywirusowy - TDesign Center
Agencja Reklamowa Gorlice - TDesign Center ul. Narutowicza 3
Look'n'Roll Salon Fryzjerski Gorlice

Konto oszczędnościowe 3% w skali roku lepsze od każdej lokaty bankowej! Jak informuje Getmoney, na rynku dostępne jest tylko jedno konto oszczędnościowe – konto oszczędnościowe nr 1, które pomnaża pieniądze. Przestań więc tracić pieniądze na nisko-oprocentowanych lokatach bankowych! Zacznij w końcu pomnażać majątek, a przynajmniej nie trać oszczędności życia na rosnącej inflacji, która już teraz zjada oszczędności na lokatach i kontach bankowych. Posłuchaj rady analityka z Get-Money.pl i zacznij pomnażać pieniądze!

Konto oszczędnościowe CitiGold to nowe możliwości pomnażania majątku:

>> 3% w skali roku przez 6 m-cy dla środków do 100 000 zł;
>> 2,5 % w skali roku przez 6 m-cy dla środków do 3 000 000 zł.

Serdecznie zachęcamy wszystkich, którzy trzymają pieniądze na kontach w bankach i na nisko-oprocentowanych lokatach bankowych, do zainteresowania się ofertą Konta oszczędnościowego CitiGold, gdyż obecnie na rynku nie ma żadnego innego produktu bankowego, które wyrównałoby inflację, która jak podaje GUS, obecnie wynosi 3,4%.

Tylko Konto Citi Gold to nowe możliwości pomnażania majątku: 3% w skali roku na Koncie Oszczędnościowym przez 6 miesięcy dla środków do 100 tys. zł, a do tego osobisty opiekun, ekskluzywne przywileje oraz m.in. rozwiązania walutowe na najlepszych, negocjowanych warunkach.

Szczegóły oferty: Konto oszczędnościowe CitiGold na Getmoney. Kliknij link poniżej, sprawdź ofertę i pomnażaj swoje oszczędności – pieniądze na 3% w skali roku na Koncie Oszczędnościowym przez 6 miesięcy dla środków do 100 tysięcy złotych. 2,5 % w skali roku przez 6 m-cy dla środków do 3 000 000 zł na Koncie Oszczędnościowym CitiGold.

Po szczegóły kliknij link poniżej i zobacz, czy zarobisz więcej na lokacie w banku czy też na koncie oszczędnościowym?

Udostępnij:
Adres e-mailpozyczki@get-money.pl
Strona internetowahttps://www.get-money.pl/oferta/konta-bankowe/konta-oszczędnościowe-ekonto
GardenLook - Kompleksowe Usługi Ogrodnicze
POLA - producent bielizny niemowlęcej i ubranek dziecięcych
RETANA - Płyty meblowe - Akcesoria meblowe - Bogata oferta