Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj się

2 100,00 zł

Gorlice umowa o pracę Kwalifikowany Pracownik Ochrony

  • Nr telefonu: Nzg1IDUxMCAzMDc=
  • Strona www: https://www.armakrosno.pl/
  • Ulica: ul.Aleja Jana Pawła II 80/5
  • Kod pocztowy: 00-175
  • Miasto: Warszawa
  • Opublikowany: 22 maja 2018 12:50
  • Wygasa: 1 dzień, 10 godzin
ARMA

Treść ogłoszenia

Firma Arma , lider w zakresie usług ochrony osób i mienia oraz utrzymania czystości i porządku zatrudni:

Kwalifikowanego Pracownika Ochrony

Gorlice

Opis stanowiska:

– ochrona i dozór obiektu ,

– praca w systemie zmianowym,

Wymagania:

– mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

– wpis na listę Kwalifikowanego Pracownika Ochrony,

– pozwolenie na broń

Oferujemy:

– pracę w dużej i stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,

– zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat,

– pracę w miłej atmosferze ( akceptacja i wsparcie osób niepełnosprawnych),

– wynagrodzenie 2100 brutto + 20 % za godziny nocne,

– przeszkolenie oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy ,

– możliwość skorzystania z funduszu skierowanego dla osób niepełnosprawnych oraz świadczeń socjalnych,

Kontakt w sprawie pracy pn-pt 7-15 pod 785 510 307 lub poprzez wysłanie formularza aplikacyjnego.

Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)

Brak tagów

ilość wszystkich wyświetleń: 204, dzisiaj: 1

Identyfikator aukcji: 3895b03f000d55b1

Zgłość problem

Przetwarzam Twoją prośbę, proszę czekać ....