Działka usługowa w Wysowej-Zdrój, oferta 1106

560 000,00 zł

Pakiet antywirusowy - TDesign Center
Agencja Reklamowa Gorlice - TDesign Center ul. Narutowicza 3
The Rock Shooting Training
Cross Box Gorlice
Look'n'Roll Salon Fryzjerski Gorlice

Przedmiotem sprzedaży jest całe prawo własności do nieruchomości gruntowej stanowiącej działki gruntu o numerach ewidencyjnych: 170/6 oraz 170/7, które zgodnie z miejscowym planem obejmują obszary oznaczone symbolem UU – (tereny usług uzdrowiskowych) w strefie „A”o łącznej powierzchni 56,21 a (5621mkw) zlokalizowane w urokliwej miejscowości Wysowa Zdrój, pow. gorlickie gm. Uście Gorlickie.

Dostęp do sieci infrastruktury technicznej:
– prąd,
– wodociąg,
– kanalizacja.

Oferowana nieruchomość usytuowana jest w samym sercu Wysowej-Zdrój z wyjątkowymi walorami krajobrazowymi w miejscowości słynącej z pijalni wód, relaksu i SPA z najpiękniejszymi widokami w obrębie granicy uzdrowiska. Dojazd do posesji odbywa się bezpośrednio z drogi asfaltowej, grunty lekko pochylone w kierunku południowo-zachodnim o średniej rzędnej wysokości ok. 530m.n.p.m. W bezpośrednim sąsiedztwie nieruchomości znajduje się sanatorium oraz ośrodki uzdrowiskowe „Biawena” i „Beskid”, nieznacznie dalej znajduje się pijalnia wód mineralnych, park zdrojowy, liczne restauracje oraz szlaki turystyczne piesze jak i rowerowe. W promieniu kilku kilometrów znajduje się zalew Klimkówka, dobre miejsce dla wędkarzy, plażowiczów i osób uprawiających sporty wodne, miejscowość Gładyszów słynąca ze stadniny koni Huculskich oraz zimą dostępne wyciągi narciarskie: Smerekowiec, Małastów oraz Magura Małastowska. W samej miejscowości Wysowa Zdrój odbywają się liczne imprezy związane z pochodzeniem uzdrowiska.

CENA : 560 000 PLN / 56,21 a

Proponujemy Państwu również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego:
– zweryfikujemy zdolność kredytową,
– pomożemy wybrać najkorzystniejszą ofertę,
– załatwimy wszelkie formalności.

Zachęcam do bezpłatnej prezentacji nieruchomości po wcześniejszym uzgodnieniu terminu.
Agent prowadzący: Jadwiga: +48 517 105 599

Udostępnij:

4 lutego 2021 16:42

6 dni, 11 godzin

Rodzaj ogłoszeniaFirma
Powierzchnia5621
Nr telefonu517105599
Adres e-mailbiuro@investdom.gorlice.pl
Strona internetowahttps://www.investdom.gorlice.pl/oferta/imo_1106-3-1/wysowa-zdroj-widokowa-dzialka-uslugowa-w-centrum-wysowej-zdroj
GardenLook - Kompleksowe Usługi Ogrodnicze
POLA - producent bielizny niemowlęcej i ubranek dziecięcych
RETANA - Płyty meblowe - Akcesoria meblowe - Bogata oferta