Działka rolno-leśna w Małastowie, of. 1304

199 000,00 zł

Agencja Reklamowa Gorlice - TDesign Center ul. Narutowicza 3

Przedmiotem sprzedaży jest całe prawo własności do działki rolno-leśnej niezabudowanej, oznaczona numerem ewidencyjnym: 620/3 o powierzchni: 1,4000 ha (14000 m.kw.) wraz z udziałem w prawie współwłasności w 1/2 części do wewnętrznej drogi dojazdowej oznaczonej jako działka ewidencyjna numer: 620/1 powierzchni: 0,0476 ha (476 m.kw.) oraz działka ewidencyjna numer: 578/1 powierzchni: 0,0202 ha (202 m.kw.), która zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (MPZP) stanowi grunty oznaczone symbolem: 4.1.R/o – (tereny rolne – dopuszczona realizacja małych budynków gospodarczych związanych z pszczelarstwem (pracownie pasieczne). Istniejące zainwestowanie utrzymuje się oraz dopuszcza się realizację zabudowy związanej z prowadzeniem gospodarstwa rolnego, podstawowego uzbrojenia terenu, dróg dojazdowych, niekubaturowych urządzeń sportu i rekreacji. Zakaz podziału gruntów dla celów budowlanych. W uzgodnieniu z Wojewódzkim Konserwatorem Przyrody dopuszcza się realizację elektrowni wiatrowych pod warunkiem sporządzenia odpowiedniego opracowania geologiczno-inżynierskiego z wynikiem pozytywnym dla projektowanej inwestycji – (uwaga: taka dokumentacja została opracowana dla działki z pozytywnym wynikiem, która jest do wglądu dla zainteresowanego)), częściowo w terenach oznaczonych symbolem: Lsn – (tereny lasów niepaństwowych i zadrzewienia) oraz częściowo w terenach oznaczonych symbolem: 5.1.WS/zz – (teren projektowanego zbiornika retencyjnego Bartne we wsi Bartne o funkcji przeciwpowodziowej, rekreacyjnej i energetycznej) zlokalizowana na północno-wschodnim zboczu wzniesienia stoku p.n.: „Wierch Wirchne” z widokiem na okolice sołectwa Małastów, przysiółek: Pętna, jednostka ewidencyjna: Sękowa, pow. gorlicki, woj. małopolskie.

Dostęp do sieci infrastruktury technicznej:
– prąd, (ok. 80m)
– studnia kopana.

Grunty w kształcie prostokąta (270mx50m) teren zróżnicowany, mocno nachylony w większości o średniej rzędnej wysokości ok. 480m n.p.m. Nieruchomość zlokalizowana bezpośrednio przy powiatowej drodze nawierzchni asfaltowej (do której jest sprzedaż udziału w części 1/2 do działki 620/1 i 578/1). Największym atutem tej nieruchomości jest jej lokalizacja, urokliwe miejsce położone na wzniesieniach w Beskidzie Niskim z unikatowymi widokami na pasma górskie i okolice w otoczeniu w większości lasów iglastych, gdzie to miejsce idealne nadaje się pod budowę wymarzonej pracowni pasiecznej. Miejscem tym, zachwyci się każda osoba doceniająca piękno przyrody a miłośnicy pszczelarstwa mogą zrealizować wymarzoną pasiekę dodatkowo zachwycić się zbieraniem grzybów oraz spełnią marzenia jazdy konnej w jednej z największych w Europie stadniny koni Huculskich w Regietowie. Urokliwe miejsce z walorami turystycznymi takimi jak: zalew Klimkówka – prawdziwe wędkarskie eldorado, zainteresują kogoś, kto z daleka od zgiełku, na łonie przyrody, chce delektować się ciszą i spokojem. W pobliżu słynne uzdrowiskowo Wysowa-Zdrój znana z pijalni wód mineralnych, relaksu i SPA. Zimą dostępne w promieniu kilku kilometrów wyciągi narciarskie: Małastów, Smerekowiec oraz Magura Małastowska.

CENA NIERUCHOMOŚCI: 199 000 PLN / podlega negocjacji

Proponujemy Państwu również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego:
– zweryfikujemy zdolność kredytową,
– pomożemy wybrać najkorzystniejszą ofertę,
– załatwimy wszelkie formalności.

Zapraszam do bezpłatnej prezentacji nieruchomości w terenie, termin i godzina do ustalenia.
Agent prowadzący: Kamil +48 517 105 599

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć zabronione.

Udostępnij:

24 stycznia 2023 16:32

25 dni, 23 godzin

Rodzaj ogłoszeniaFirma
Powierzchnia1,4ha
Nr telefonu517105599
Adres e-mailbiuro@investdom.gorlice.pl
Strona internetowahttps://www.investdom.gorlice.pl/oferta/imo_1304-3-1/malastow-marzenie-o-wlasnej-pracowni-pasiecznej-juz-w-zasiegu-reki
GardenLook - Kompleksowe Usługi Ogrodnicze
POLA - producent bielizny niemowlęcej i ubranek dziecięcych
RETANA - Płyty meblowe - Akcesoria meblowe - Bogata oferta