Działka rolno-budowlana w Małastowie, oferta 1061

280 000,00 zł

Pakiet antywirusowy - TDesign Center
Agencja Reklamowa Gorlice - TDesign Center ul. Narutowicza 3
The Rock Shooting Training
Cross Box Gorlice
Look'n'Roll Salon Fryzjerski Gorlice

Działka rolno-budowlana w Małastowie w pobliżu wyciągu narciarskiego!
Przedmiotem sprzedaży jest kompleks dwóch działek rolno-budowlanych oraz leśnych, stanowiące łączną powierzchnię: 2,4500 ha (24500 mkw) zlokalizowane w miejscowości Małastów, gm. Sękowa, pow. gorlicki. Oznaczenie gruntów oraz ich przeznaczenie w miejscowym planie: dz. 752 o pow. 0,77 ha (7 700 mkw) oznaczona symbolami: MN – (tereny mieszkalnictwa jednorodzinnego) oraz R – (tereny rolne), – dz. 361 o pow. 1,68 ha (16 800 mkw) oznaczona symbolami MN – (tereny mieszkalnictwa jednorodzinnego), R – (tereny rolne) oraz częściowo: LSn – (tereny leśne niepaństwowe).

Dostęp do sieci infrastruktury technicznej:
– prąd,
– kanalizacja.

Dojazd do posesji odbywa się drogą wojewódzką, następnie ok. 100 m drogą gminną szutrową. Grunty o nieregularnym kształcie, teren zróżnicowany pochylony w kierunku północno-wschodnim sprawia, że widok na góry nie jest ograniczony. Średnia rzędnej wysokości ok. 430 m n.p.m. Zdecydowanym atutem nieruchomości jest położenie na urokliwej działce otoczonej lasem i nieduża odległość od jeziora Klimkówka (ok. 15 km) oraz bliskość wyciągu narciarskiego OSIR oraz MAGURA SKI PARK (ok. 500 m), które zostaną na pewno docenione przez osoby jeżdżące na nartach. Wyciągi funkcjonują niezależnie od pogody, sztucznie naśnieżany w zależności od potrzeb. Jest to idealne miejsce dla osób ceniących sobie obcowanie z naturą bez rezygnowania z komfortu i wygody. Tutaj zaznasz spokoju, odprężysz się w kontakcie z przyrodą, a gdy zapragniesz spędzić czas w bardziej rekreacyjny sposób, zapewnią Ci to liczne atrakcje dostępne w okolicy. W sąsiedztwie las i luźna zabudowa jednorodzinna, odległość do drogi wojewódzkiej nr 977 zapewnia łatwą komunikację z miastem Gorlice oraz granicą państwa w Koniecznej. Idealne miejsce pod budowę domu jednorodzinnego (ok. 75 ar 1.4.MN).

CENA: 280 000 zł

Proponujemy Państwu również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego:
– zweryfikujemy zdolność kredytową,
– pomożemy wybrać najkorzystniejszą ofertę,
– załatwimy wszelkie formalności.

Zapraszam do bezpłatnej prezentacji nieruchomości po wcześniejszym ustaleniu terminu.
Agent prowadzący: Grzegorz +48 517 105 599

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć zabronione.

Udostępnij:

23 kwietnia 2021 16:56

5 dni, 16 godzin

Rodzaj ogłoszeniaFirma
Powierzchnia2,45ha
Nr telefonu517105599
Adres e-mailbiuro@investdom.gorlice.pl
Strona internetowahttps://www.investdom.gorlice.pl/oferta/imo_1061-3-1/malastow-dzialka-obok-wyciagu-narciarskiego-w-malastowie
GardenLook - Kompleksowe Usługi Ogrodnicze
POLA - producent bielizny niemowlęcej i ubranek dziecięcych
RETANA - Płyty meblowe - Akcesoria meblowe - Bogata oferta