Działka budowlane w Uściu Gorlickim, of. 1280

175 000,00 zł

Agencja Reklamowa Gorlice - TDesign Center ul. Narutowicza 3

Przedmiotem sprzedaży jest niezabudowana działka budowlana oznaczona numerem ewidencyjnym: 19/174 powierzchni 0,1805 ha (1805 m.kw. – klaso użytki: PsV), która, za zgodnością z (MPZP) Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego obejmuje tereny oznaczone symbolem: MN/ML- (tereny zabudowy mieszkaniowej i rekreacyjnej). Oferowana nieruchomość zlokalizowana w urodziwej miejscowości na wzniesieniach wyżyn lasów Beskidu Niskiego znana jako wieś Uście Gorlickie w pow. gorlickim, gm. Uście Gorlickie, woj. małopolskie.

Dostęp do sieci infrastruktury technicznej:
– prąd, (zgłoszona budowa złącza)
– studnia kopana, (h=5,5m)
– telefon,

Grunty znajdują się na wzniesieniach, płaskiej powierzchni o nachyleniu ok. 16% kształtu przypominającego prostokąt o średnich wymiarach (32m x 25m) na rzędnej wysokościowej ok. 495 m n.p.m. Dojazd do nieruchomości odbywa się bezpośrednio z drogi powiatowej nr. 1495K przez zjazd indywidualny a następnie drogą gminną o nawierzchni szutrowej. Poetyckie miejsce z panoramicznym widokiem w otoczeniu lasów na malownicze wsie Beskidu Niskiego sprawia, iż to miejsce żyje własnym, zupełnie innym życiem.

Doskonałe miejsce do beztroskiego bytowania dla osób ceniących sobie ciszę i spokój w zgodzie i harmonii z naturą. Miłośnicy zbierania grzybów pokochają okoliczne lasy, a fantastyczne trasy rowerowe, narciarstwa biegowego i pobliskie stadniny koni docenią osoby ceniące aktywny styl życia. Ogromnym atutem działki jest jej lokalizacja w bliskim sąsiedztwie wyciągu narciarskiego w Smerekowcu oraz w otoczeniu sfałdowań wyżyn Beskidu Niskiego z pięknymi widokami na pasma górskie. Nieruchomość otulona lasami oraz polami, takie położenie daje możliwość spędzenia wolnego czasu na świeżym powietrzu w różnoraki sposób – przez aktywność fizyczną na pobliskich szlakach turystycznych, narciarskich, architektury drewnianej, lub po prostu delektując urzekającymi się widokami nie przekraczając granicy działki. Urokliwe miejsce z walorami turystycznymi takimi jak: zalew Klimkówka – prawdziwe wędkarskie eldorado, zainteresują kogoś, kto z daleka od zgiełku, na łonie przyrody, chce delektować się ciszą i spokojem. W pobliżu słynne uzdrowisko Wysowa-Zdrój znana z pijalni wód mineralnych, relaksu i SPA.

CENA: 175 000 PLN / 0,1805 ha

Proponujemy Państwu również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego:
– zweryfikujemy zdolność kredytową,
– pomożemy wybrać najkorzystniejszą ofertę,
– załatwimy wszelkie formalności.

Zapraszam do bezpłatnej prezentacji nieruchomości w terenie, termin i godzina do ustalenia.
Agent prowadzący: Kamil +48 517 105 599

Udostępnij:

24 stycznia 2023 16:46

25 dni, 21 godzin

Rodzaj ogłoszeniaFirma
Powierzchnia18ar
Nr telefonu517105599
Adres e-mailbiuro@investdom.gorlice.pl
Strona internetowahttps://www.investdom.gorlice.pl/oferta/imo_1280-3-1/uscie-gorlickie-dzialka-z-widokiem-na-zalew-w-klimkowce
GardenLook - Kompleksowe Usługi Ogrodnicze
POLA - producent bielizny niemowlęcej i ubranek dziecięcych
RETANA - Płyty meblowe - Akcesoria meblowe - Bogata oferta