Działka budowlana w Wysowej-zdrój, oferta 1036

210 000,00 zł

Agencja Reklamowa Gorlice - TDesign Center ul. Narutowicza 3

Przedmiotem sprzedaży jest prawo własności do nieruchomości gruntowej wraz z projektem budynku hotelu będącego poszerzeniem oferty turystyki oraz kultywowaniem tradycji regionalnej Wysowa Zdrój, stanowiące działkę gruntu o numerze ewidencyjny: 304/3, powierzchni 10a (1000 mkw), która zgodnie z miejscowym planem obejmuje wyróżniony obszar oznaczony symbolem: MW – (tereny zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej) zlokalizowana w Wysowej Zdrój, pow.gorlicki, gm. Uście Gorlickie, woj. małopolskie.

Dostęp do sieci infrastruktury technicznej:
– przyłącz prądu,
– wodociąg,
– kanalizacja.

Grunty o płaskiej powierzchni dobrze nasłonecznione wyeksponowane w kierunku południowo-zachodnim, rzędnej wysokości ok. 520 m n.p.m kształtem przypominająca prostokąt wym. (37 x 26m) idealna pod zabudowę budynku wielorodzinnego z miejscami postojowymi na samochody osobowe. Dojazd do posesji odbywa się bezpośrednio z drogi gminnej nawierzchni asfaltowej. W najbliższej lokalizacji liczne restauracje, kryty basen, turystyka hotelowa, parkingi, przystanki autobusowe, kościół, poczta. Lokalizacja działek pozwala na odpoczynek w ciszy i spokoju w kontakcie z naturą i pięknymi krajobrazami. W niedalekiej odległości znajduje się zalew Klimkówka, dobre miejsce dla wędkarzy, plażowiczów i osób uprawiających sporty wodne. W pobliżu znajduje się miejscowość Gładyszów uchodząca za największą w Europie stadninę koni Huculskich. Zimą dostępne w promieniu kilku kilometrów wyciągi narciarskie: Małastów, Smerekowiec oraz Magura Małastowska, natomiast latem w Wysowej-Zdrój odbywa się wiele imprez związanych z pochodzeniem Uzdrowiska. Jest to bardzo ciekawa propozycja dla osób, które pragną oderwać się po przepracowanym dniu od miejskiego hałasu i cieszyć się świeżym powietrzem, spokojem i otaczającą naturą.

Ustalenia szczegółowe dla terenów wyróżnionych:
źródło: UCHWAŁA NR XLVIII/457/2010 RADY GMINY USCIE GORLICKIE z dnia 10 listopada 2010 r.:

1. Przeznaczenie podstawowe zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna oraz zwiazane z nia obiekty i urzadzenia: sportu i rekreacji, zieleni urzadzonej, małej architektury, dojazdow i dojsc, parkingow, garazy oraz infrastruktury niezbednej dla potrzeb lokalnych.

2. Przeznaczenie dopuszczalne funkcja pensjonatowa w budynku oraz wbudowane usługi nieuciazliwe w rozmiarze nie przekraczajacym 30 % powierzchni uzytkowej budynku.3. Ustala sie nastepujace zasady zagospodarowania oraz warunki i standardy kształtowania zabudowy:
1) wskaźniki wykorzystania terenu :
– powierzchnia zabudowy max.. 40 % terenu inwestycji,
2) powierzchnia terenu biologicznie czynnego min. 30 % terenu inwestycji,
3) intensywnosc zabudowy max. 1,0.
– odstępstwo od warunkow dotyczacych gabarytow budynkow (§ 20 pkt 3) jest dopuszczalne w przypadku nadbudowy istniejacego budynku wyłacznie w zakresie zmierzajacym do zastapienia dachu płaskiego dachem stromym.

(§ 20 pkt 3) wysokosc budynkow gospodarczych i wolnostojacych garazy ogranicza sie do 6,0 m wterenach MN, MW, MNL, MP iML oraz do 8,0 m wterenach pozostałych,

CENA: 210 000 PLN / 10 a

Proponujemy Państwu również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego:
– zweryfikujemy zdolność kredytową,
– pomożemy wybrać najkorzystniejszą ofertę,
– załatwimy wszelkie formalności.

Zachęcam do bezpłatnej prezentacji nieruchomości.
Agent prowadzący: Kamil +48 508 406 171

Udostępnij:

26 stycznia 2023 16:10

27 dni, 21 godzin

Rodzaj ogłoszeniaFirma
Powierzchnia10ar
Nr telefonu508406171
Adres e-mailbiuro@investdom.gorlice.pl
Strona internetowahttps://www.investdom.gorlice.pl/oferta/imo_1036-3-1/wysowa-zdroj-dzialka-pod-budownictwo-wielorodzinne-w-wysowej
GardenLook - Kompleksowe Usługi Ogrodnicze
POLA - producent bielizny niemowlęcej i ubranek dziecięcych
RETANA - Płyty meblowe - Akcesoria meblowe - Bogata oferta