Działka budowlana w Wysowej Zdrój, of. 1311

190 000,00 zł

Agencja Reklamowa Gorlice - TDesign Center ul. Narutowicza 3

Przedmiotem sprzedaży jest niezabudowana działka budowlana o numerze ewidencyjnym: 970 powierzchni 0,1300 ha (1300 mkw.) stanowiąc (klaso-użytki: RV, PsV), która zgodnie z (MPZP) Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego oznaczona symbolem: MNU – (tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i usługowej) zlokalizowana w urokliwym Beskidzie Niskim w centrum najpiękniejszego uzdrowiska w Polsce Wysowa-Zdrój, pow. gorlicki, woj. małopolskie.

Dostęp do sieci infrastruktury technicznej: 
– prąd (do 20m),
– kanalizacja (w drodze gminnej),
– wodociąg (do 120m).

Oferowana nieruchomość usytuowana na skraju centrum uzdrowiska Wysowa-Zdrój słynącego z licznych szlaków górskich w pobliżu pijalni wód, relaksu i SPA z najpiękniejszymi widokami w obrębie granicy uzdrowiska. Działka płaska dobrze nasłoneczniona w kształcie nieregularnego trójkąta o średniej rzędnej wysokości ok. 520 m n.p.m. co pozwala podziwiać urokliwą okoliczną panoramę Beskidu Niskiego. Dojazd do posesji odbywa się bezpośrednio z gminnej drogi nawierzchni szutrowej. Okolica malownicza cicha i spokojna. Latem w Wysowej-Zdrój odbywa się wiele imprez związanych z pochodzeniem Uzdrowiska. Lokalizacja pozwala na odpoczynek w bezpośrednim kontakcie z naturą i pięknymi krajobrazami. Nieruchomość otulona lasami oraz polami, takie położenie daje możliwość spędzenia wolnego czasu na świeżym powietrzu w różnoraki sposób – przez aktywność fizyczną na pobliskich szlakach turystycznych, narciarskich, architektury drewnianej, lub po prostu delektując urzekającymi się widokami nie przekraczając granicy działki. Miejscem tym, zachwyci się każda osoba doceniająca piękno przyrody a miłośnicy zbierania grzybów pokochają okoliczne lasy oraz jazdę konną w jednej z największych w Europie stadniny koni Huculskich w Regietowie. Urokliwe miejsce z walorami turystycznymi takimi jak: zalew Klimkówka – prawdziwe wędkarskie eldorado, zainteresują kogoś, kto z daleka od zgiełku, na łonie przyrody, chce delektować się ciszą i spokojem. Zimą dostępne w promieniu kilku kilometrów wyciągi narciarskie tj.: Małastów, Smerekowiec oraz Magura Małastowska.

Lokalizacja pozwala na szybki dostęp do:
– szlaki turystyczne, 
– sklepy, poczta, apteka, ośrodek zdrowia, ok. 250 metrów
– kościół, ok. 400 metrów
– park zdrojowy, ok. 700 metrów
– centrum SPA, kryta pływalnia, ok. 1700 metrów

CENA: 190 000 PLN / 0,1300 ha

Proponujemy Państwu również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego:
– zweryfikujemy zdolność kredytową,
– pomożemy wybrać najkorzystniejszą ofertę,
– załatwimy wszelkie formalności.

Zachęcam do bezpłatnej prezentacji nieruchomości po wcześniejszym umówieniu terminu.
Agent prowadzący: Jadwiga +48 517 105 599

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć zabronione.

Udostępnij:

24 stycznia 2023 16:30

25 dni, 22 godzin

Rodzaj ogłoszeniaFirma
Powierzchnia13ar
Nr telefonu517105599
Adres e-mailbiuro@investdom.gorlice.pl
Strona internetowahttps://www.investdom.gorlice.pl/oferta/imo_1311-3-1/wysowa-zdroj-wyjatkowa-dzialka-w-sercu-beskidu-niskiego
GardenLook - Kompleksowe Usługi Ogrodnicze
POLA - producent bielizny niemowlęcej i ubranek dziecięcych
RETANA - Płyty meblowe - Akcesoria meblowe - Bogata oferta