Działka budowlana pod lasem w Wójtowej, of. 1248

98 000,00 zł

Agencja Reklamowa Gorlice - TDesign Center ul. Narutowicza 3

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana niezabudowana oznaczona numerem ewidencyjnym: 1994/7 powierzchni 0,4351ha (klaso-użytek: PsIV), która zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego zajmuje tereny oznaczone symbolem: 1.MP (tereny zabudowy pensjonatowej, jako przeznaczenie uzupełniające dopuszczona zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna oraz rekreacja indywidualna) zlokalizowana na wzniesieniach otuliny lasów „Byczewskiego” w sołectwie Wójtowa, jednostka ewidencyjna: Lipinki, pow. gorlicki, woj. małopolskie.

Dostęp do sieci infrastruktury technicznej:
– prąd,
– gaz (ok 90m).

Działka lekko pochylona w kierunku północno- zachodnim o średniej rzędnej wysokości ok 350m.n.p.m. o kształcie nieregularnego trójkąta. Dojazd do nieruchomości odbywa się gminną drogą szutrową oraz ok 80m drogą statusu – służebność gruntowa z prawem przejazdu i przechodu (wymagającą utwardzenia). Największym atutem tej nieruchomości jest lokalizacja, otoczona lasami oraz polami, takie położenie daje możliwość spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu w różnoraki sposób – przez aktywność fizyczną, które dają możliwość pobliskie szlaki turystyczne lub po prostu delektując się widokami nie przekraczając granic swojej działki. Miejscem tym, zachwyci się każda osoba doceniająca piękno przyrody, miłośnicy zbierania grzybów pokochają okoliczne lasy.

W pobliżu znajduje się malownicza miejscowość Folusz, leżąca na obrzeżu Magurskiego Parku Narodowego, w której znajdują się atrakcje turystyczne tj: Diabli Kamień pomnik przyrody, wodospad Magurski, Transgraniczny Szlak Naftowy, który łączy ze sobą miejsca związane z narodzinami i historią przemysłu naftowego. Wapienne zlokalizowane w odl. 8km, jedno z najmniejszych polskich uzdrowisk wodnych. W odległości 20km znajduje się Skansen Archeologiczny Karpacka Troja w Trzcinicy. Skansen powstał w miejscu odkrycia jednego z najstarszych grodzisk w Polsce zwanego Wałami Królewskimi, którego początki sięgają wczesnej epoki brązu. W dalszej odległości 45km Wysowa-Zdrój, wieś uzdrowiskowa znana z leczniczych wód mineralnych. W parku zdrojowym znajdują się ogólnodostępne ujęcia wód mineralnych np.: Aleksandra, Józef, Franciszek itd. Kraków w odległości 150km, Krynica-Zdrój 55km, Przemyśl 190km.

CENA: 98 000 PLN / 0,4351 ha

Proponujemy Państwu również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego:
– zweryfikujemy zdolność kredytową,
– pomożemy wybrać najkorzystniejszą ofertę,
– załatwimy wszelkie formalności.

Zachęcam do bezpłatnej prezentacji w terenie po wcześniejszym umówieniu terminu.
Agent prowadzący: Kamil +48 517 10 55 99

Udostępnij:

9 stycznia 2023 15:56

10 dni, 21 godzin

Rodzaj ogłoszeniaFirma
Powierzchnia4351mkw
Nr telefonu517105599
Adres e-mailbiuro@investdom.gorlice.pl
Strona internetowahttps://www.investdom.gorlice.pl/oferta/imo_1248-3-1/wojtowa-panoramiczna-dzialka-budowlana-okalana-lasem
GardenLook - Kompleksowe Usługi Ogrodnicze
POLA - producent bielizny niemowlęcej i ubranek dziecięcych
RETANA - Płyty meblowe - Akcesoria meblowe - Bogata oferta