Domek rekreacyjny w Śnietnicy, oferta 999

189 000,00 zł

Firma Sprzątająca PoSprzątane
Dietetyk Gorlice Agnieszka Halerz
Agencja Reklamowa Gorlice - TDesign Center ul. Narutowicza 3
GardenLook - Kompleksowe Usługi Ogrodnicze
Cross Box Gorlice - ul. Hallera 81
Look'n'Roll Salon Fryzjerski Gorlice

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zabudowana wolnostojącym budynkiem rekreacyjnym o powierzchni 64 m2 stanowiąca część składową działki o numerze ewid. 132/22 o powierzchni 13a (1300 mkw) w miejscowym planie częściowo są to tereny oznaczone symbolami: ML (tereny zabudowy rekreacyjnej) oraz R (tereny rolne) zlokalizowana w pobliżu rzeki „biała” w malowniczej miejscowości Śnietnica, gm, Uście Gorlickie, pow. gorlicki.

Zapraszamy na film:

Wyposażenie budynku w sieć infrastruktury technicznej:
– prąd,
– woda ze studni głębinowej,
– szambo szczelne.

Układ pomieszczeń: wiatrołap, salon z aneksem kuchennym, łazienka z wanną i WC, na poddaszu dwa pokoje.

Budynek rekreacyjny parterowy z użytkowym poddaszem, wybudowany w 2007 roku konstrukcji szkieletowej, ocieplony wełną mineralną gr. 14 cm, wykończony listwami z drewna naturalnego z białą powłoką lakierniczą. Dach dwuspadowy kryty blachą w kolorze czerwonym, okna dwu szybowe w drewnianej ramie – kolor jasny brąz. Ściany wewnętrzne drewniane, łazienka w flizach do 2/3 wysokości, posadzki w panelach podłogowych. Ogrzewanie oraz chłodzenie z klimatyzatora dzięki któremu wypoczynek jest znakomitym schroniskiem i odpoczynkiem w upalne lub chłodne dni, ciepła woda z pojemnościowego bojlera elektrycznego. Z myślą o bezpieczeństwie dla osób przebywających weekendowo budynek został wyposażony w system alarmowy.

Okolica malownicza, cicha i spokojna, lokalizacja pozwala na odpoczynek w bezpośrednim kontakcie z naturą i pięknymi krajobrazami. Nieruchomość otulona lasami oraz polami, takie położenie daje możliwość spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu w różnoraki sposób – przez aktywność fizyczną na pobliskich szlakach turystycznych lub po prostu delektując się widokami nie przekraczając granic swojej działki. Miejscem tym, zachwyci się każda osoba doceniająca piękno przyrody, miłośnicy zbierania grzybów pokochają okoliczne lasy oraz jazdę konną w jednej z największych w Europie stadniny koni Huculskich w Regietowie. Urokliwe miejsce położone w otoczeniu Beskidu Niskiego z walorami turystycznymi takimi jak: zalew Klimkówka – prawdziwe wędkarskie eldorado, zainteresują kogoś, kto z daleka od zgiełku, na łonie przyrody, chce delektować się ciszą i spokojem. W pobliżu słynne uzdrowiskowo Wysowa-Zdrój znana z pijalni wód mineralnych, relaksu i SPA. Zimą dostępne w promieniu kilku kilometrów wyciągi narciarskie: Małastów, Smerekowiec, oraz Magura Małastowska.

CENA: 189 000 PLN

Proponujemy Państwu również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego:
– zweryfikujemy zdolność kredytową,
– pomożemy wybrać najkorzystniejszą ofertę,
– załatwimy wszelkie formalności.

Zapraszam do bezpłatnej prezentacji nieruchomości w terenie, termin i godzina do ustalenia.
Agent prowadzący: Jadwiga 517 105 599
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć zabronione.

Udostępnij:

11 września 2019 14:29

18 dni, 3 godzin

Rodzaj ogłoszeniaFirma
Powierzchnia64
Liczba pokoi2
Nr telefonu517105599
Adres e-mailbiuro@investdom.gorlice.pl
Strona internetowahttp://www.investdom.gorlice.pl/oferta/imo_999-1-1/snietnica-domek-wczasowy-w-beskidzie-niskim
POLA - producent bielizny niemowlęcej i ubranek dziecięcych
RETANA - Płyty meblowe - Akcesoria meblowe - Bogata oferta