Dom w zabudowie bliźniacznej, Biała Niżna of. 1135

110 000,00 zł

Pakiet antywirusowy - TDesign Center
Agencja Reklamowa Gorlice - TDesign Center ul. Narutowicza 3
The Rock Shooting Training
Cross Box Gorlice
Look'n'Roll Salon Fryzjerski Gorlice

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym typu „bliźniak” o powierzchni użytkowej ok. 49 m2 usytuowany na ok. 4 ar (400 mkw) działce (do podziału geodezyjnego) oznaczonej numerem ewidencyjnym: 664/1, która zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania terenu obejmuje obszar: A139MN,UN – (tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz usług niepublicznych). Zlokalizowana w miejscowości Biała Niżna pow. nowosądecki, gm. Grybów.

Układ pomieszczeń:
– 2 pokoje,
– kuchnia,
– łazienka z wc,
– przedpokój,
– ganek.

Wyposażenie budynku mieszkalnego w sieci infrastruktury technicznej:
– prąd,
– gaz,
– studnia,
– kanalizacja.

Budynek mieszkalny 1-kondygnacyjny typu „bliźniak” podpiwniczony, budowany metodą tradycyjną z cegły pełnej w latach 80 minionego stulecia w stanie do drobnego remontu. Dach kryty blachą trapezową. Stolarka okienna drewniana nowego typu. Wewnątrz ściany wyprawione w tynk cementowo-wapienny częściowo tapetowane. Posadzka pokryta linoleum. Ogrzewanie domu oraz ciepła woda za pomocą pieca angielka z płaszczem wodnym ze zasobnikiem wody ciepłej poj. 100 L, kaloryfery płaskie aluminiowe. Instalacja elektryczna aluminiowa częściowo wymieniona na miedzianą. Dojazd do posesji odbywa się bezpośrednio z asfaltowej drogi gminnej pośród typowej wiejskiej zabudowy. Lokalizacja pozwala na szybki dostęp do kluczowych punktów publicznych placówek, które zapewnią swoim domownikom wygodę oraz najwyższą jakość życia w otoczeniu terenów zielonych z bardzo łatwym dojazdem. W pobliżu: (infrastruktura m.in. przystanek autobusowy, sklepy, szkoła, kościół, banki, apteka, poczta itp.) w odległości około 2 km. Niezwykle urokliwe otoczenie lasów i zieleni sprawia, że mieszkanie na pewno spełni oczekiwania rodziny z dziećmi jak osób szukających spokoju i relaksu. Jest to bardzo ciekawa propozycja dla osób, które pragną oderwać się od miejskiego hałasu i cieszyć się świeżym powietrzem, spokojem i otaczającą naturą.

CENA: 110 000 PLN / do negocjacji

Proponujemy Państwu również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego:
– zweryfikujemy zdolność kredytową,
– pomożemy wybrać najkorzystniejszą ofertę,
– załatwimy wszelkie formalności.

Zapraszam do bezpłatnej prezentacji nieruchomości w terenie, termin i godzina do ustalenia.
Osoba prowadząca: Grzegorz +48 517 105 599

Udostępnij:

4 lutego 2021 14:24

1 dzień

Rodzaj ogłoszeniaFirma
Powierzchnia49mkw
Liczba pokoi2
Nr telefonu517105599
Adres e-mailbiuro@investdom.gorlice.pl
Strona internetowahttps://www.investdom.gorlice.pl/oferta/imo_1135-1-1/biala-nizna-dom-w-zabudowie-blizniaczej-w-uroczej-okolicy
GardenLook - Kompleksowe Usługi Ogrodnicze
POLA - producent bielizny niemowlęcej i ubranek dziecięcych
RETANA - Płyty meblowe - Akcesoria meblowe - Bogata oferta