Dom w stanie surowym w Sękowej, oferta 1148

398 000,00 zł

Pakiet antywirusowy - TDesign Center
Agencja Reklamowa Gorlice - TDesign Center ul. Narutowicza 3
The Rock Shooting Training
Cross Box Gorlice
Look'n'Roll Salon Fryzjerski Gorlice

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej: 204,50 mkw., stanowiący składową działki ewidencyjnej numer: 3818/14 o powierzchni 0,1448 ha (1448 mkw) przeznaczona w miejscowym planie jako tereny symbolu: 1.4.MN – (tereny mieszkalnictwa jednorodzinnego) zlokalizowanej w urokliwej miejscowości Sękowa, gm. Sękowa, pow. gorlicki, woj. małopolskie.

Układ pomieszczeń stanowi:
PARTER: wiatrołap, salon z aneksem kuchennym pow. ok. 50m2, łazienka, wc, kotłownia, 2 pokoje, pomieszczenia gospodarcze.
PODDASZE: 4 pokoje, korytarz.

Wyposażenie budynku w sieć infrastruktury technicznej:
– prąd,
– gaz,
– wodociąg,
– kanalizacja.

Budynek 1-kondygnacyjny z poddaszem użytkowym posadowiony na betonowym fundamencie, bez podpiwniczenia wraz z wykonanym odwodnieniem. Budowa rozpoczęta w 2020 roku z bloczków PGS 24cm, ściany wewnątrz murowane z pustaka PGS gr. 12 cm. Dach kryty blacho-dachówką w kolorze antracyt. Stolarka okienna PCV 3-szybowa. Dom budowany przy użyciu bardzo dobrej jakości materiałów, co przełoży się na komfort mieszkania. Przestronny korytarz prowadzi do serca domu – salonu połączonego z jadalnią oraz dość dużą, przechodnią kuchnią gdzie gotowanie przerodzi się w Twoją pasję, a bliskość stołu jadalnianego zapewni swobodę rozmowy z najbliższymi. Parter zaprojektowany jest dla osób lubiących przestrzeń, natomiast poddasze zostało zaprojektowane jako strefa prywatna mieszkańców. Stan realizacji budowy domu w stanie surowym zamkniętym z rozpoczętym wykończeniem pozwala na realizację indywidualną w zakresie dowolnego aranżacji planów zagospodarowania przestrzeni w wybranej stylizacji, wyboru materiałów wykończeniowych. Pozwoli jednocześnie na racjonalne oraz bezpieczne rozłożenie kosztów inwestycji tak by osiągnąć cel wymarzonej budowy domu w przyjaznej lokalizacji. Do pełni szczęścia pozostaje jedynie dokończenie elewacji, tynków wew., instalacje elektryczne, montaż drzwi wewnętrznych oraz pozostałe prace wykończeniowe. Posesja w całości ogrodzona metalowym panelem przetłaczanym na podmurówce. Lokalizacja pozwala na szybki dostęp do kluczowych punktów publicznych placówek, które zapewnią swoim domownikom wygodę oraz najwyższą jakość życia w otoczeniu terenów zielonych z bardzo łatwym dojazdem. Całe otoczenie robi niesamowite wrażenie i przebywając w tej lokalizacji ma się wrażenie, że czas płynie wolniej.

CENA: 398 000 PLN

Proponujemy Państwu również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego:
– zweryfikujemy zdolność kredytową,
– pomożemy wybrać najkorzystniejszą ofertę,
– załatwimy wszelkie formalności.

Zapraszam do bezpłatnej prezentacji nieruchomości w terenie, termin i godzina do ustalenia.
Agent prowadzący: Kamil +48 508 406 171
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć zabronione.

Udostępnij:

13 października 2021 10:34

16 dni, 6 godzin

Rodzaj ogłoszeniaFirma
Powierzchnia204mkw
Nr telefonu508406171
Adres e-mailbiuro@investdom.gorlice.pl
Strona internetowahttps://www.investdom.gorlice.pl/oferta/imo_1148-1-1/sekowa-dom-do-wykonczenia-w-sekowej
GardenLook - Kompleksowe Usługi Ogrodnicze
POLA - producent bielizny niemowlęcej i ubranek dziecięcych
RETANA - Płyty meblowe - Akcesoria meblowe - Bogata oferta