Dom w otulinie lasów Beskidu Niskiego! Wołowiec

590 000,00 zł

Pakiet antywirusowy - TDesign Center
Agencja Reklamowa Gorlice - TDesign Center ul. Narutowicza 3
The Rock Shooting Training
Cross Box Gorlice
Look'n'Roll Salon Fryzjerski Gorlice

Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowy i jednocześnie komfortowy dom wraz z pełnym wyposażeniem i umeblowaniem w skandynawskim klimacie o powierzchni użytkowej 85,80 m2 stanowiący składową działki ewidencynej numer: 140 oraz 27 o łącznej powierzchni 0,4900 ha (4900mkw), która zgodnie z miejscowym planem obejmuje tereny symbolu: 1.3.MN/ML – (tereny zabudowy jednorodzinnej i rekreacyjnej), Ls.n – (lasy niepaństwowe) zlokalizowana w otulinie lasów Beskidu Niskiego raz lokalnych ciągach ekologicznych w łonie umajonych ziołami i kwiatami polan wsi Wołowiec, to sołectwo uchodzi za poetyczną enklawę, która oferuje tchnienie beztroskiego życia w obliczu wyjątkowego klimatu! gm. Sękowa, pow. gorlicki, woj. małopolskie.

Wyposażenie budynku mieszkalnego w sieci infrastruktury technicznej:
– prąd,
– oczyszczalnia biologiczna (EkoDuel Plus 12),
– studnia gł. 6m (służebność gruntowa do korzystania i czerpania wody ze studni),
– zbiornik podziemny o poj. 5m3 na wodę opadową,

Nowoczesny całoroczny dom podpiwniczony budowany w technologii modułowej szkieletowej w 2020-2021 r. Wypełnienie ścian płyta OSB, folia wiatroizolacyjna, krokiew drewniana wypełniona wełną mineralną gr. 15cm, zewnątrz elewacja wykonana jest w całości z drewna naturalnego, co nadaje mu charakteru. Kontrastuje z tym dach tworząc wyjątkowe połączenie – tradycji z nowym na nią spojrzeniem. Stolarka okienna PCV- duże okna z eskpozycją na północny- wschód, przez które wpada naturalne światło w ciągu dnia, czyni go bardziej przytulnym oraz stwarzają poczucie bliskiego kontaktu człowieka z otaczającą go naturą. Ogrzewanie przy pomocy pieca akumulacyjnego typu „koza” oraz ogrzewanie podłogowe w salonie, kuchni oraz łazience sterowane bezprzewodowo przez smartphona (2 moduły wifi). Ogrzewanie wody z bojlera elektrycznego ze zbiornikiem poj. 80L. Dostęp do Internetu przy pomocy routera i anteny GSM 5G zamocowanego na dachu budynku. Na parterze posiadamy jasny, dobrze doświetlony salon połączony z kuchnią (19,90 m2), gdzie gotowanie przerodzi się w Twoją pasję, a bliskość stołu jadalnianego zapewni swobodę rozmowy z najbliższymi. Dolny poziom mieści jeszcze łazienkę z prysznicem i wc (3,80 m2) oraz przedpokój (3,80 m2). Wchodząc po drewnianych schodach znajdziesz się na piętrze na, którym wydzielono 2 osobne pokoje o powierzchni 2x 9m2, które pełnią strefę prywatną mieszkańców. Otoczenie domu stanowi w większości lasy co sprawia, że takie położenie daje możliwość spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu nie przekraczając granic swojej działki. Dojazd do nieruchomości odbywa się z drogi powiatowej o nawierzchni asfaltowej nr. 1491K, a następnie przez działkę ewidencyjną numer: 143 (udział w drodze szer. pasa drogi 5 m nawierzchni utwardzonej).

Okolica malownicza, cicha i spokojna, obecnie zamieszkała przez ok. 50 osób, położona w dolinach potoku Mareszka i Zawoja. Lokalizacja pozwala na odpoczynek w bezpośrednim kontakcie z naturą i pięknymi krajobrazami. Nieruchomość otulona lasami oraz polami, takie położenie daje możliwość spędzenia wolnego czasu na świeżym powietrzu w różnoraki sposób – przez aktywność fizyczną na pobliskich szlakach turystycznych lub po prostu delektując się widokami nie przekraczając granicy działki. Miejscem tym, zachwyci się każda osoba doceniająca piękno przyrody, miłośnicy zbierania grzybów pokochają okoliczne lasy oraz jazdę konną w jednej z największych w Europie stadniny koni Huculskich w Regietowie. Urokliwe miejsce z walorami turystycznymi takimi jak: zalew Klimkówka – prawdziwe wędkarskie eldorado, zainteresują kogoś, kto z daleka od zgiełku, na łonie przyrody, chce delektować się ciszą i spokojem. W pobliżu słynne uzdrowiskowo Wysowa-Zdrój znana z pijalni wód mineralnych, relaksu i SPA. Zimą dostępne w promieniu kilku kilometrów wyciągi narciarskie: Małastów, Smerekowiec, oraz Magura Małastowska. Idealna propozycja dla osób, które pragną oderwać się po przepracowanym dniu od miejskiego hałasu i cieszyć się świeżym powietrzem, spokojem i otaczającą naturą. Dodatkowo dom jest w pełni wyposażony w sprzęt AGD oraz umeblowany, nie wymaga dodatkowych inwestycji, gotowy do zamieszkania !

CENA: 590 000 PLN

Proponujemy Państwu również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego:
– zweryfikujemy zdolność kredytową,
– pomożemy wybrać najkorzystniejszą ofertę,
– załatwimy wszelkie formalności.

Zapraszam do bezpłatnej prezentacji nieruchomości w terenie, termin i godzina do ustalenia.
Agent prowadzący: Grzegorz +48 517 105 599

Udostępnij:

4 maja 2022 12:20

17 dni, 19 godzin

Rodzaj ogłoszeniaFirma
Powierzchnia85
Liczba pokoi3
Nr telefonu517105599
Adres e-mailbiuro@investdom.gorlice.pl
Strona internetowahttps://www.investdom.gorlice.pl/oferta/imo_1206-1-1/wolowiec-dom-w-otulinie-lasow-beskidu-niskiego-wolowiec
GardenLook - Kompleksowe Usługi Ogrodnicze
POLA - producent bielizny niemowlęcej i ubranek dziecięcych
RETANA - Płyty meblowe - Akcesoria meblowe - Bogata oferta