Dom murowany w Stróżówce, oferta 1224

420 000,00 zł

Pakiet antywirusowy - TDesign Center
Agencja Reklamowa Gorlice - TDesign Center ul. Narutowicza 3
The Rock Shooting Training
Cross Box Gorlice
Look'n'Roll Salon Fryzjerski Gorlice

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość zabudowana mieszkalnym budynkiem wolnostojącym 1-kondygnacyjny z sutereną i strychem o powierzchni użytkowej ok 120 m.kw. oraz murowanym budynkiem gospodarstwa domowego o powierzchni zabudowy 76 m.kw. Występujące zabudowania stanowią części składowe działek gruntowych o numerach ewidencyjnych: 180/1, 180/2 i 182 o łącznej powierzchni 1,0012 ha których obszar zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (MPZP) obejmuje tereny symbolu: 2.1.MN/k1 (tereny różnych form mieszkalnictwa, usług i rzemiosła w strefach widokowych), 1.4.RP (tereny rolne), 1.5.RP/k1 (tereny rolne o szczególnych wartościach krajobrazowych) oraz 3.2.KGZ (drogi gminne zbiorcze klasy Z) zlokalizowane na wzgórzach wsi Stróżówka, przysiółek Kozice, pow. gorlicki, woj. małopolskie.

Wyposażenie budynku w sieci infrastruktury technicznej:
– prąd,
– gaz,
– kanalizacja,
– studnia,
– wodociąg.

Układ pomieszczeń budynku mieszkalnego stanowią:
– hall,
– kuchnia ze spiżarnią
– 4 pokoje
– łazienka
– osobna toaleta
– suterena (h=2,00m) wraz z garażem.

Budynek mieszkalny wybudowany w 1966 roku metodą tradycyjną z cegły pełnej. Dach kryty blachą trapezową w kolorze czerwonym. Ściany wewnętrzne wyprawione w tynk cementowo wapienny, strop wykonany z powały drewnianej. W całym budynku okna kwaterowe drewniane, posadzki wyłożone parkietem oraz płytkami PCV starego typu. Ogrzewanie odbywa się za pomocą kotła na drewno/węgiel, z pośrednictwem żeliwnych grzejników. Ciepła woda z pieca gazowego typu junkers. Dla klientów pragnących kontynuować działalność gospodarczą, zapewne dużym atutem jest towarzyszący budynek gospodarstwa rolnego składający się z kurnika, stajni ze stodołą oraz pomieszczenia garażu, dodatkowo na działce znajduje się ziemianka. Dojazd do posesji odbywa się bezpośrednio z gminnej drogi asfaltowej. Nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnej okolicy w której panuje sielski klimat. Całe otoczenie robi niesamowite wrażenie i przebywając z tej lokalizacji ma się wrażenie, że czas płynie wolniej. Absolutna oaza spokoju, zapewniająca wytchnienie od codziennego zgiełku. Oferta idealna dla rodziny oraz ludzi ceniących spokój, kochających przyrodę i życie na wsi z dala od miasta. Dojazd samochodem do centrum miasta zajmuje zaledwie kilka minut, w odległości 3km znajduje się ścisłe centrum Gorlic, m.im. szkoły, restauracja, park miejski, basen, kościół oraz szpital, a liczne przystanki komunikacji zapewniają sprawną komunikację z pozostałą częścią miasta.

CENA: 420 000 PLN

Proponujemy Państwu również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego:
– zweryfikujemy zdolność kredytową,
– pomożemy wybrać najkorzystniejszą ofertę,
– załatwimy wszelkie formalności.

Zapraszamy do bezpłatnej prezentacji. Wizyta na działce pomoże w podjęciu decyzji o zakupie.
Agent prowadzący: Jadwiga +48 517 105 599

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć zabronione.

Udostępnij:

12 maja 2022 16:46

25 dni, 23 godzin

Rodzaj ogłoszeniaFirma
Powierzchnia140
Liczba pokoi4
Nr telefonu517105599
Adres e-mailbiuro@investdom.gorlice.pl
Strona internetowahttps://www.investdom.gorlice.pl/oferta/imo_1224-1-1/strozowka-budynek-mieszkalny-na-wzgorz-w-strozowce
GardenLook - Kompleksowe Usługi Ogrodnicze
POLA - producent bielizny niemowlęcej i ubranek dziecięcych
RETANA - Płyty meblowe - Akcesoria meblowe - Bogata oferta