Dom murowany w Bystrej, oferta 1136

370 000,00 zł

Pakiet antywirusowy - TDesign Center
Agencja Reklamowa Gorlice - TDesign Center ul. Narutowicza 3
The Rock Shooting Training
Cross Box Gorlice
Look'n'Roll Salon Fryzjerski Gorlice

Przedmiotem sprzedaży jest wolnostojący budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej ok. 150 m2 oraz murowany budynek gospodarczego o powierzchni ok. 150 m2 w raz z 2 garażami blaszanymi służące gospodarstwu domowego. Występujące zabudowania stanowią części składowe działki ewidencyjnej numer: 1197 o powierzchni 0,9900 ha (99000 mkw), która zgodnie z miejscowym planem obejmuje tereny symbolu: 1.5.RP/k1 – (tereny rolne o szczególnych wartościach krajobrazowych) zlokalizowana w miejscowości Bystra, gm. Gorlice, pow. gorlicki, woj. małopolskie.

Układ pomieszczeń stanowią:
Suteryna: kuchnia, kotłownia, 2 pomieszczenia gospodarcze.
Parter: kuchnia, łazienka z wc, 3 pokoje (1 z balkonem), przedpokój, ganek.
Poddasze: do zaadaptowania.

Wyposażenie obiektu w siec infrastruktury technicznej:
– prąd,
– studnia, (h=6m)
– szambo,
– gaz,
– telefon.

Budynek o dwóch kondygnacjach nadziemnych wraz z suteryną wybudowany w latach 70 minionego stulecia metodą tradycyjną z cegły pełnej, docieplony styropianem gr. 10 cm. Dach kryty blachą w kolorze grafitowym. Ściany wewnątrz wyprawione w tynk cementowo wapienny, wykończone gładzią. Ogrzewanie i ciepła woda (ze zasobnikiem wody ciepłej poj. 150 L) z kotła gazowego dwu-funkcyjnego ewentualnie alternatywą jest pieca na paliwo stałe (drewno/węgiel), kaloryfery żeliwne żeberkowe w większości pomieszczeń zostały wymienione na nowe aluminiowe płaskie. Stolarka okienna drewniana nowego typu. W pokojach posadzki z paneli, natomiast w kuchni, łazience i przedpokoju płytki. Instalacja elektryczna została wymieniona w 2010 roku na nową (miedziana). Swoisty urok stanowi duży balkon usytuowany po południowo-zachodniej stronie z widokiem na piękne pasmo Maślanej Góry. Parter dysponuje możliwością zamieszkania natomiast do wykończenie pozostaje suteryna z wykluczeniem kuchni, która została gotowa do użytku oraz opcjonalnie strych na poddasze użytkowe. Dom posiada dwa odrębne wejścia do każdej kondygnacji, którą daje możliwość wynajęcia dwóch niezależnych mieszkań bądź zamieszkanie dwóch rodzin. Dojazd do posesji odbywa się bezpośrednio z gminnej drogi asfaltowej, co pozwala spać spokojnie w trakcie długich zimowych nocy wiedząc, że odśnieżaniem zajmie się samorząd. Teren wokół domu pięknie zagospodarowany i zadbany, mamy tutaj i drzewa iglaste, które nadają miejscu dużo intymności i oddzielają nas od sąsiadów, zieleń niską oraz drzewa owocowe. Nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnej okolicy w której panuje sielski klimat. Całe otoczenie robi niesamowite wrażenie i przebywając w tej lokalizacji ma się wrażenie, że czas płynie wolniej. Absolutna oaza spokoju, zapewniająca wytchnienie od codzienności i cywilizacji. Oferta idealna dla rodziny oraz ludzi ceniących spokój, kochających przyrodę i życie na wsi z dala od zgiełku miasta.

CENA: 370 000 PLN

Proponujemy Państwu również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego:
– zweryfikujemy zdolność kredytową,
– pomożemy wybrać najkorzystniejszą ofertę,
– załatwimy wszelkie formalności.

Zapraszam do bezpłatnej prezentacji nieruchomości w terenie, termin i godzina do ustalenia.
Osoba prowadząca: Grzegorz +48 517 105 599

Udostępnij:

24 kwietnia 2021 12:54

8 dni, 12 godzin

Rodzaj ogłoszeniaFirma
Powierzchnia150mkw
Liczba pokoi5
Nr telefonu517105599
Adres e-mailbiuro@investdom.gorlice.pl
Strona internetowahttps://www.investdom.gorlice.pl/oferta/imo_1136-1-1/bystra-dwurodzinny-dom-o-widokowej-ekspozycj-bystra
GardenLook - Kompleksowe Usługi Ogrodnicze
POLA - producent bielizny niemowlęcej i ubranek dziecięcych
RETANA - Płyty meblowe - Akcesoria meblowe - Bogata oferta