Dom murowany w Bobowej, of. 1299

750 000,00 zł

Agencja Reklamowa Gorlice - TDesign Center ul. Narutowicza 3

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinny (1) jednokondygnacyjnym z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej 116 m.kw., który stanowi część składową działki ewidencyjnej o numerze: 1045/5 powierzchni 0,1781 ha oraz udział 2/5 w prawie współwłasności do urządzonej wewnętrznej drogi dojazdowej o numerze: 1045/6 powierzchni 0,0665 ha. Obszar nieruchomości zabudowanej zgodnie z (MPZP) Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego obejmuje tereny oznaczone symbolem: 2.2MN – (tereny różnych form mieszkalnictwa, usług i rzemiosła o niskiej intensywności zabudowy) oraz od północno-zachodniej strony w niewielkiej części symbolu: 1.5RP – (tereny rolne chronione przed zmianą użytkowania na cele nierolnicze) zlokalizowana na wzniesieniach o urokliwej ekspozycji z widokiem na miasto miasto Bobowa, pow. gorlicki, woj. małopolskie.

Wyposażenie budynku mieszkalnego w sieci infrastruktury technicznej:
– prąd,
– gaz,
– wodociąg,
– oczyszczalnia biologiczna,
– światłowód.

Na funkcjonalny układ pomieszczeń budynku mieszkalnego składa się:
PARTER: (pu. 84,72m2)
– wiatrołap, (5,45m2)
– komunikacja, (9,77m2)
– duży salon z aneksem kuchennym, (31,35m2)
– toaleta, (2,70m2)
– kotłownia, (4,27m2)
– spiżarka, (3,86m2)
– garaż, (27,32m2)
PODDASZE: (pu. 48,30m2)
– 3 samodzielne, pokoje (1 z garderobą) (16,39 + 15,81 + 27,32)
– łazienka z wc, (11,98m2)
– komunikacja, (19,93m2)

Dom jednorodzinny to 1- kondygnacyjny budynek z poddaszem użytkowym bez podpiwniczenia wzniesiony w 2010 roku, którego proces budowlany trwał niespełna 12 lat, aż w 2022 roku budynek został odebrany i oddany do użytkowania. Budynek posadowiony na fundamencie żel-betonowym wraz z niezbędną izolacją termiczną (przeponową gr. 30 cm – styropian). Ściany konstrukcyjne wymurowane z cegły porotherm P+W, gr. 30cm ocieplone styropianem gr. 18 cm natomiast ściany działowe murowane z bloczka betonu komórkowego typu: PGS. Konstrukcja więźby dachowej drewniana w poszyciu blachy powlekanej „blacho-dachówka” w kolorze bordowej cegły wraz z ociepleniem wełny mineralnej gr. 25 cm. Ściany wewnętrzne oraz stropowe wyprawione w tynk cementowo-wapienny wykończone gładzią. Stolarka okienna najwyższej klasy, PCV 3-szybowa, siedmio (7) komorowa w drewnopodobnej ramie obsadzone roletami antywłamaniowymi sterowanymi automatycznie. W całym domu posadzki wykonano z poszycia paneli podłogowych oraz płytek gresowych. Dla podniesienia komfortu cieplnego w całym budynku wykorzystano ogrzewanie podłogowe za wyjątkiem pomieszczeń gdzie zastosowano grzejniki aluminiowe płaskie lub dodatkowo w łazienkach grzejniki typu „drabinka”. Źródłem ciepła ogrzewania oraz wody jest kocioł 2-funkcyjny na gaz wraz z zasobnikiem wody użytkowej 140L.

Funkcjonalny oraz nowocześnie rozplanowane wnętrze domu tworzą dwie kondygnacje: pierwsza tzw. strefa dzienna często kojarzona jest jako serce domu – ponieważ jest ono miejscem gdzie najwięcej domownicy spędzają czasu z rodziną oraz znajomymi, zatem salon został połączony z jadalnią oraz kuchnią gdzie gotowanie przerodzi się w prawdziwą pasję w otoczeniu bliskich. Otwarta przestrzeń salonu oraz duże przeszklone płaszczyzny okien i drzwi z wyjściem na przestronny taras , dają wrażenie bliskiego kontaktu z otaczającą przyrodą. Na poziomie parteru do dyspozycji mamy toaletę oraz pomieszczenia techniczne składające się z kotłowni, spiżarnia a obok niej garaż jednostanowiskowy z bezpośrednim wejściem do, którego w komfortowy sposób możesz dostać się do samochodu podczas niepogody (nie mokniesz, nie marzniesz). Wchodząc po dębowych drewnianych schodach znajdziesz się na poddaszu tzw. prywatnej strefy mieszkańców domu a w niej: 3 samodzielne pokoje. Osoby ceniące funkcjonalne rozwiązania z pewnością docenią obecność garderoby, która znajduje się tuż obok sypialni, kolejno duża łazienka wyposażoną w wannę, kabinę prysznicową oraz wc. W nieruchomości znajduje się również strych, w którym mamy możliwość przechowywania dodatkowych akcesoriów dla domu, do którego dostęp zapewniają segmentowe schody strychowe.

Dom jest w najlepszym stanie użytkowym, a wszystko co znajduje się w jego wnętrzu jest nowe. Nieruchomość posiada kompletne wyposażenie niezbędne do codziennego funkcjonowania. Wnętrza jasne i gustownie urządzone pozwolą Ci zamieszkać bez koniecznych nakładów. Kompozycja całości wnętrza współgra ze sobą doskonale dzięki czemu wizyta na żywo nie zmieni pozytywnego wrażenia zaczerpniętego po obejrzeniu zdjęć oferty. W otoczeniu domu znajdują się zabudowania, głównie o charakterze mieszkalnym. Dojazd do nieruchomości odbywa się bezpośrednio z gminnej drogi o nawierzchni płyt betonowych. Okolica jest spokojna, powietrze czyste. Jeś

Udostępnij:

24 stycznia 2023 16:47

25 dni, 23 godzin

Rodzaj ogłoszeniaFirma
Powierzchnia133
Liczba pokoi4
Nr telefonu517105599
Adres e-mailbiuro@investdom.gorlice.pl
Strona internetowahttps://www.investdom.gorlice.pl/oferta/imo_1299-1-1/bobowa-przytulny-dom-na-wzniesieniach-bobowa
GardenLook - Kompleksowe Usługi Ogrodnicze
POLA - producent bielizny niemowlęcej i ubranek dziecięcych
RETANA - Płyty meblowe - Akcesoria meblowe - Bogata oferta