MAYDAY – Spektakl Komediowy w GCK

 

MAYDAY - Spektakl Komediowy w GCK
MAYDAY – SPEKTAKL KOMEDIOWY – 10.10.2019r.

Gorlickie Centrum Kultury serdecznie zaprasza na MAYDAY – SPEKTAKL KOMEDIOWY w wykonaniu Teatru Scena Polska z Czeskiego Cieszyna i w reżyserii Karola Suszki, który odbędzie się 10 października br., o godzinie 18:00 w sali teatralnej Gorlickiego Centrum Kultury.

Jeśli cenicie sobie Państwo skecze kabaretowe, popisy standuperów itp., to nie możecie przegapić chyba najbardziej brawurowej w historii komedio-farsy Ray’a Cooney’a. Akcja spektaklu to zlepek niewyobrażalnych zbiegów okoliczności i perypetii bohaterów, które wywołują od początku do końca salwy śmiechu na widowni. To historia londyńskiego taksówkarza bigamisty, który przez kilka lat z powodzeniem prowadzi dwa równoległe życia z dwiema kochającymi go żonami. Jednak wypadek na ulicy powoduje, że jego tajemnica wychodzi na jaw, co wywołuje lawinę nieprzewidzianych, zabawnych komplikacji. Bohater robi co może, by ukryć podwójne życie przed małżonkami, mediami i policją. Genialny spektakl Teatru Scena Polska z Czeskiego Cieszyna – zdobywcy najwyższych nagród i wyróżnień na wielu europejskich i światowych festiwalach teatralnych, zachwyca komizmem sytuacji, doskonałą reżyserią oraz brawurową grą aktorów (rozpoznawalnych także z filmów i seriali produkcji TVN ).

Ray Cooney (ur. 1932), brytyjski komediopisarz, określany jest jako mistrz farsy. „Mayday” jest jedną z najzabawniejszych współczesnych komedii.

OBSADA:

Joanna Litwin – Mary Smith

Patrycja Sikora – Barbara Smith

Tomasz Kłaptocz – John Smith

Marcin Kaleta – Inspektor Troughton

Grzegorz Widera – Stanley Gardner

Małgorzata Pikus – Reporter

Karol Suszka – Inspektor Porterhouse

Kamil Mularsz – ekstrawagancki projektant sukienek

Izabela Kapias gość – Barbara Smith

przekład: Elżbieta Woźniak

scenografia: Oleksander Owerczuk

Bilety w cenie 70-80 zł dostępne w sekretariacie Gorlickiego Centrum Kultury oraz online na kupbilecik.pl

Zapraszamy!

Udostępnij: