„Kre(a)ktywni! Trening kreatywności dla młodzieży” — warsztaty online

 

„Kre(a)ktywni! Trening kreatywności dla młodzieży” — warsztaty online

Zapraszamy młodzież do uczestnictwa w kreatywnych warsztatach online, którego zapis dostępny jest na kanale YouTube Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Stanisława Gabryela w Gorlicach.
 
Pobudź swoją kreatywność i twórcze myślenie. Nie bądź idea killers! Zarezerwuj sobie czas i weź udział w warsztatach online pn. „Kre(a)ktywni! Trening kreatywności dla młodzieży”.
Premierowa transmisja spotkania odbyła się 7 lipca 2020 (wtorek) o godz. 11:00 i jest dostępna na stronie i kanale YouTube MBP w Gorlicach.

Nagranie z warsztatów dostępne jest tutaj.
Na stronie MBP w Gorlicach znajdziecie także dodatkowe materiały dotyczące treningu kreatywności – tutaj.

Warsztaty skierowane są dla uczniów szkół średnich powiatu gorlickiego, poprowadzi je Agata Warywoda — bibliotekarka i trenerka, specjalistka ds. działań edukacyjnych w Krośnieńskiej Bibliotece Publicznej, członkini Stowarzyszenia LABiB oraz współtwórczyni bloga Present Simple. Współpracuje z Akademickim Centrum Rozwoju Osobistego i Psychoterapii w Rzeszowie, gdzie przygotowuje i prowadzi warsztaty z zakresu rozwoju osobistego i pracy z grupą.Obejrzyj nagranie, pobierz materiały i działaj nieszablonowo! 
Warsztaty online pn. „Kre(a)ktywni! Trening kreatywności dla młodzieży” organizowane są w ramach projektu „Wymiatasz w bibliotece”, który został dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.  

Udostępnij: