Kraina trunków wszelakich – Al Capone

 

Kraina trunków wszelakich - Al Capone
Artykuł dostępny w 26 wydaniu gorliczanin.pl

Kraina trunków wszelakich
Początkiem listopada w Gorlicach pojawiła się nowa sieć specjalistycznych sklepów z alkoholem jakiej do tej pory w mieście nie było.
Czym wyróżnia się Al.Capone?
Już samo hasło reklamowe „największy wybór w mieście”, to mocne zapewnienie optymalnego wyboru i zróżnicowanego asortymentu. Odważna deklaracja, ale nie rzucona w powietrze. W sklepie można znaleźć każdy rodzaj alkoholu. Na specjalne zamówienie załoga Al.Capone sprowadzi każdy trunek dostępny na polskim rynku. W asortymencie możemy znaleźć alkohole na każdą kieszeń: od przystępnych cenowo, aż do tych najbardziej ekskluzywnych. 

Co zobaczymy wchodząc do sklepu?
Wystrój to klimatyczne wnętrze w stylu lat dwudziestych ubiegłego wieku, nawiązujące do czasów prohibicji w Stanach Zjednoczonych. Design stwarza przyjemną atmosferę podczas zakupów. Na półkach klient znajdzie bogatą ofertę przeróżnych whisky, burbonów, ginów, brandy czy likierów. Na szczególną uwagę zasługuje półka z alkoholami regionalnymi. Szeroka oferta piw obejmuje produkty koncernowe, a także coraz popularniejsze piwa regionalne i kraftowe. Z kolei przepiękna i praktyczna aleja win to otwarty regał, mieszczący ponad dwieście indeksów. Zebrane wina z różnych zakątków świata są czytelnie opisane i sklasyfikowane, co ułatwia wybór, zwłaszcza tym klientom, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę w świecie win.
Wielkim atutem Al.Capone są cykliczne i atrakcyjne akcje promocyjne. Oparte na tradycji i doprawione szczyptą humoru. Podczas jednej z akcji klient przy zakupie odpowiedniego asortymentu otrzymywał w prezencie słoik ogórków. Ale to nie koniec pozytywnych niespodzianek. Załoga Al.Capone zaprasza na degustacje ciekawych alkoholi i organizuje spotkania z ambasadorem danej marki lub po prostu wręcza ciekawy gadżet.

Fachowcy za ladą
Nie przez przypadek przy logo Al.Capone widnieje dopisek „specjaliści od alkoholu”. Za ladą stoją fachowcy z prawdziwą pasją i rzetelną wiedzą, którzy w trakcie zakupów służą profesjonalnym doradztwem. Sieć bardzo duży nacisk kładzie na szkolenia branżowe, które odbywają się cyklicznie i są nieodłącznym elementem pracy w Al.Capone. Pracownicy mają okazję zobaczyć od podstaw proces produkcji różnych rodzajów alkoholi. Służą temu wizyty w browarach, destylarniach whisky w Szkocji i w europejskich winnicach (np. Torres w Hiszpanii, Winnica Katarzyna w Bułgarii czy siedziba Metaxy w Grecji). W trakcie wyjazdów odbywają się szkolenia organizowane przez producentów i dystrybutorów. 
Dobrą informacją dla klienta jest to, że sklep Al.Capone jest otwarty zawsze. Przez całą dobę i przez okrągły rok, również w niedziele i święta. Sieć można znaleźć w Internecie. Każdy punkt posiada fanpage na Facebooku. W każdej chwili można zadzwonić do wybranego sklepu i zapytać o dany produkt bądź usługę. Sklepy oferują specjalną ofertę na imprezy okolicznościowe. 
Gdzie w Gorlicach można znaleźć Al.Capone? 
Sieć stale zwiększa ilość sklepów. Obecnie jest ich już 26. Punkt w Gorlicach znajduje się w Galerii Rondo Center, na parterze, wejście od strony parkingu.

Udostępnij: