Koncert 33 Trzysta I San Escobar I OSC – Browar Dukla – 05.10.2019 r.

 

Koncert 33 Trzysta I San Escobar I OSC - Browar Dukla - 05.10.2019 r.

Koncert 33 trzysta I San Escobar I OSC
Gdzie: Dukla Browar Dukla
Data: 5.10.2019 sobota godz:19.00
Bilety: 20 PLN w przedsprzedaży / 25 PLN w dniu koncertu

33 Trzysta
Nazwa zespołu to nic innego jak kod pocztowy miasta, skąd pochodzą – Nowy Sącz.
Powstali na przełomie lutego i marca 2014.
Od tego czasu kapela przechodziła liczne przeobrażenia i zmiany personalne dzięki czemu obecna forma muzyczna jest mocno określona i skrystalizowana. Nie ma tam dżemów i eksperymentów – po prostu bezkompromisowy punk.
Inspiracje do tworzenia tekstów i muzyki znajdują w otaczającej ich rzeczywistości. W zwykłych sprawach często związanych z ich ukochanym i znienawidzonym miastem.
Ale teksty nie są proste, nie są historiami napisanymi wprost. Zespoł pozostawia możliwość interpretacji i próby indywidualnych poszukiwań.
Do chwili obecnej Trójki cały czas koncertują biorąc udział w festiwalach i koncertach klubowych, większe z nich to np. Cieszanów Rock Festiwal, Pol and Rock festiwal
Nareszcie tez będzie można posłuchać pierwszej płyty która ukaże się w październiku 2019r. ale to już tekst na nową historie…

San Escobar
to młody kraśnicki zespół, grający muzykę z pogranicza punka i reggae. Grupa istnieje od początku 2018 roku. W tamtym roku zagrała kilka koncertów z repertuarem zespołów takich jak The Clash, Kult, Joy Division czy The Stooges. Od niedawna występują z własnym materiałem. Oprócz gitar, w swoich kompozycjach wykorzystują także instrumenty dęte.

OSC
Zespół OSC Powstał w Dydni w latach 90-tych. Po dłuższej przerwie został reaktywowany w 2004 r. już nie jako punk ale zespół mocniejszy brzmieniowo z sekcją dętą i skrzypcami. Autorem tekstów w większość jest Piotr Jodłowski, natomiast muzykę tworzą wspólnie. Przez te lata zagrali liczne koncerty oraz nagrali kilka demo i 2 płyty.

trasę wspierają Lou&Rocked Boys, Wiara Rocka , Rock Kompas

Udostępnij: