Co nowego w salonie Orange przy ul. Rynek 14 w Gorlicach

 

Co nowego w salonie Orange przy ul. Rynek 14 w Gorlicach
Artykuł dostępny w 30 wydaniu gorliczanin.pl

Co nowego w salonie Orange przy ul. Rynek 14 w Gorlicach?

Wiosna to czas zmian po zimowym śnie. I tak z pewnością jest w salonie Orange przy ul. Rynek 14 w Gorlicach. Ci z Państwa, którzy w ostatnich tygodniach odwiedzili ten salon, z pewnością zauważyli, że pojawiło się w nim nowe pomieszczenie – stanowisko z kasą. Właścicielka salonu, Katarzyna Tumidajewicz-Jodłowska, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów, powiększyła powierzchnię handlową. Teraz każdy, kto będzie chciał opłacić rachunki, będzie mógł to zrobić w osobnym punkcie z kasą, podziwiając równocześnie piękne zdjęcie z widokiem gorlickiego Rynku. Co ważne, w salonie będzie można opłacić rachunki nie tylko związane z usługami w Orange, ale również i tymi od innych operatorów komórkowych (Play i Plus), jak i dostawców usług związanych z pozostałymi wydatkami domowymi, jak np. prąd lub gaz. Dodatkowym udogodnieniem są różne opcje płatności – gotówką, kartą lub też blikiem, zatem ci, którzy nie lubią nosić przy sobie gotówki z pewnością będą zadowoleni. Ale nie tylko Klienci poczują się dopieszczeni. Również dzieciaki, których rodzice załatwiają swoje sprawy u doradców, znajdą dla siebie zajęcie w specjalnie przygotowanym dla nich miejscu. Wygodnie? Pewnie, że tak! J

Pakiet korzyści na tym jednak się nie kończy. Klienci biznesowi mają możliwość umówienia się na spotkanie z dedykowanym doradcą. Wystarczy zadzwonić pod numer kontaktowy, by ustalić pasującą godzinę, a później tylko przyjść do salonu i omówić konkretne sprawy z ekspertem od spraw biznesowych.

Będąc w salonie, warto zwrócić uwagę na opcję łączenia usług. Mowa tu o ofercie Orange Love, która daje możliwość  połączenia usług w jeden pakiet, w konsekwencji czego oszczędzenia na domowych wydatkach. Przed taką wizytą, warto spojrzeć na swoje dotychczasowe opłaty związane z internetem domowym, abonamentem komórkowym i telefonem stacjonarnym oraz telewizją, a później założyć się z Orange o to, gdzie będą mniejsze płatności – u obecnego operatora czy może w Orange? Wszystkie szczegóły na ten temat dostępne są w salonie przy ul. Rynek 14 w Gorlicach.

Czy łączenie usług oraz szybka i wygodna obsługa wyczerpuje korzyści, jakie mogą Państwa spotkać w salonie przy ul. Rynek 14? Ciągle nie! Jest jeszcze coś… W zeszłym roku Pani Katarzyna przygotowała dla swoich Klientów w konkursie letnim walizki firmy Ochnik, a w obecnie trwającym konkursie wiosennym „Podróż z Orange”, do wygrania jest rower miejski* – idealna rzecz na ciepłe dni.

Zatem, odwiedziny w salonie Orange przy ul. Rynek 14 po prostu się opłacają! 

*regulamin konkursu dostępny w salonie Orange przy ul. Rynek 14

** kupon konkursowy z tyłu okładki

Udostępnij: