Burmistrz Miasta Gorlice Rafał Kukla najlepszym Partnerem ZHP Chorągwi Krakowskiej w 2020 roku!

 

Burmistrz Miasta Gorlice Rafał Kukla najlepszym Partnerem ZHP Chorągwi Krakowskiej w 2020 roku!

W niedzielę 30 maja 2021 r. w Nowohuckim Centrum Kultury w Krakowie odbyła się uroczysta Gala Plebiscytu TADEK na Najlepszych Instruktorów ZHP Chorągwi Krakowskiej za rok 2020. Tytuł najlepszego Partnera ZHP Chorągwi Krakowskiej w kategorii „Jedwabny Szlak” – Partner zdobył Burmistrz Miasta Gorlice Rafał Kukla. Dzięki jego wsparciu, zaangażowaniu i życzliwej postawie harcerze z gorlickiego hufca mogą aktywnie działać i rozwijać się na wielu obszarach.

Burmistrz Miasta Gorlice Rafał Kukla najlepszym Partnerem ZHP Chorągwi Krakowskiej w 2020 roku!W swoim wystąpieniu Burmistrz podkreślił: „(…) Niezmiernie cieszy fakt, że w tych trudnych, burzliwych czasach działa organizacja, która wspiera rozwój młodzieży, opierając go na solidnych fundamentach i pięknych, uniwersalnych wartościach. Gorliccy harcerze zawsze z chęcią angażują się w lokalne uroczystości, niejednokrotnie uświetniając swoją obecnością ważne dla miasta daty, za co pragnę im serdecznie podziękować. (…)”
Celem plebiscytu TADEK na Najlepszych Instruktorów ZHP Chorągwi Krakowskiej, jest nagradzanie harcerzy, instruktorów, starszyzny harcerskiej oraz partnerów harcerstwa, którzy w swojej codziennej działalności wykazują się szczególną inicjatywą, postawą godną naśladowania i zaangażowaniem.

Udostępnij: