All you need is Love – ORANGE

 

All you need is Love - ORANGE
Artykuł dostępny w 28 wydaniu gorliczanin.pl

Początek roku to dla większości z nas nowe postanowienia – związane 
ze zdrowiem, np. przejście na dietę, budowanie formy; rzucanie papierosów, co łączy się nie tylko z polepszeniem kondycji zdrowotnej, ale również i finansowej (bądźmy szczerzy, palacze wydają więcej 😉 ). Jeśli jednak jakiekolwiek działania mają zakończyć się skucesem, muszą być przeprowadzone z głową. Zatem, jeśli planujecie Państwo zapanować nad domowym budżetem, warto odwiedzić salon Orange przy ul. Rynek 14 w Gorlicach.
Dlaczego?
Otóż, jeszcze do niedawna marka Orange nie budziła skojarzeń z energią lub finansami, jednak wychodząc na przeciw oczekiwaniom Klientów, firma rozszerzyła pakiet usług poza usługi związane z telefonią. Co Państwo dzięki temu zyskujecie? Po pierwsze – wygodę, bo wszystko można załatwić w jednym miejscu; po drugie – oszczędności, bo łączenie usług jest równoznaczne z ciekawymi rabatami.

A więc, jak to wygląda:
1. Orange Finanse to wspólny projekt Orange Polska oraz mBanku – jednego z najbardziej innowacyjnych banków na świecie – łączący w sobie najlepsze standardy mobilnej bankowości mBanku oraz szerokie kompetencje Orange w dziedzinie rozwiązań telekomunikacyjnych dla użytkowników smartfonów. Oczywście z produktów Orange Finanse może skorzystać każdy, ale dla Klientów Orange są przewidzane dodatkowe premie:
KONTO:
– wraz z kontem Orange Finanse Klienci otrzymują do 10 zł zniżki miesięcznie przez 12 miesięcy oraz, po spełnieniu określonych warunków promocji na abonament mobilny/stacjonarny, 30 zł bonusu lub 10 zł na Konto 
Abonenckie na Kartę Orange;
– możliwość zaoszczędzenia nawet 150 zł w ciągu roku;
– 0 zł za otwarcie oraz prowadzenie konta;
– 0 zł za przelewy internetowe w złotych;
– 0 zł za wydanie karty debetowej MasterCard;
– 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.
KREDYT:
– do 4 tyś. zł „od ręki”, co daje możliwość sprawnego zorganizowania 
gotówki na urlop, remont lub dofinansowanie do zakupu samochodu;
– atrakcyjne oprocentowanie, bo 4,98%;
– rabaty na usługi mobilne/stacjonarne Orange;
– możliwość wyboru dnia spłaty miesięcznej raty;
– możliwość wcześniejszej spłaty bez dodatkowych kosztów;
– przejrzyste procedury.
2. Orange Energia jest kolejną usługą w pakiecie od Orange Polska wprowadzoną w połowie 2014 r. Z oferty mogą skorzystać zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi, generalnie każdy, kto szuka ekonomicznych rozwiązań oraz kompleksowej obsługi. Powyższa opcja skierowana jest nie tylko do Klientów Orange, ale również tych, którzy chcą zmienić obecnego dostawcę energii. Każdy zainteresowany może liczyć na indywidualne rozwiązania oraz szeroki system korzyści wynikających z tego tytułu, m.in:
– 150 zł na telefon od Orange Energia. Jest to bonus, który można wykorzystać na obniżenie miesięcznych rachunków za abonament lub przy zakupie nowej „słuchawki”, pomniejszając wysokość zakupu o wskazaną kwotę;
– gwarancja bezpiecznej ceny, co oznacza, że stawka za 1kWh pobranej energii będzie zawsze na poziomie nie wyższym od obowiązującej w danym roku stawki właściwego „Sprzedawcy z urzędu”;
– 0 zł opłaty miesięcznej w przypadku korzystania z conajmniej jednej usługi Orange bez zaległości płatniczych;
– bezpłatną energię czynną przez trzy pierwsze miesiące świadczenia dostaw energii dla odbiorców bez zaległości płatniczych na rzecz Orange korzystających z co najmniej jednej usługi Orange.

Dla Orange Polska ważny jest komfort Klientów, dlatego wystarczy przynieść do salonu ostatnią fakturę za energię od obecnego dostawcy, podpisać wniosek o przeniesienie wraz z udzieleniem pełnomocnictwa, a wszystkie formalności związane z przeniesieniem usług zostaną załatwione przez Orange Polska. Wygodnie? Oczywiście! Tym bardziej, iż taka zmiana operatora nie wiąże się z przerwami w dostawach prądu.

Orange Polska to jednak nie tylko zmiany w skali globalnej, ale również lokalne. Salon przy ul. Rynek 14 w Gorlicach już niebawem rozszerzy ilość stanowisk do obsługi Klientów biznesowych, przez co wszyscy zyskają na komforcie. Każdy, kto przyjdzie do salonu w celu uregulowania płatności, będzie mógł tego dokonać za pomocą gotówki, karty, jak również blikiem, a wszystko dzięki samodzielnemu stanowisku kasowemu. Dla zwiększenia wygody, istnieje również możliwość opłacenia rachunków nie tylko od Orange, ale i innych usługodawców. A jeśli ktoś będzie chciał się umówić na spotkanie z doradcą o konkretnej godzinie, wystarczy skontaktować się wcześniej z salonem i ustalić szczegóły takiego spotkania. 
Zapraszamy! 🙂

Udostępnij: