Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj się

Dodaj darmowe ogłoszenie

Monter żaluzji i rolet

  • Nr telefonu: NTM1MDUwOTI4
  • Strona www: http://www.gastamo.pl
  • Ulica: Słowackiego
  • Kod pocztowy: 33-100
  • Miasto: Tarnów
  • Opublikowany: 15 maja 2018 09:30
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Treść ogłoszenia

Gastamo Job Service prowadzi aktualnie rekrutację na stanowisko MONTER żaluzji i rolet.
Praca w Tarnowie.

Zadania pracownika: cięcie, składanie, pakowanie osłon przeciwsłonecznych, montaż osłon u klienta, obsługa urządzeń do produkcji.

Miejsce pracy: hala produkcyjna.

Wymagania:
– mile widziane doświadczenie,
– wykształcenie: zasadnicza szkoła zawodowa,
– rzetelność i dokładność w wykonywaniu pracy,
– prawo jazdy kat. B
– umiejętność posługiwania się prostymi elektronarzędziami.

Oferujemy:
– pracę od zaraz w doświadczonej firmie,
– długoterminowe zatrudnienie,
– WYNAGRODZENIE: 2353 zł brutto

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres biuro@gastamo.pl
Prosimy o podanie nazwy stanowiska w tytule wiadomości.
Prosimy również o dołączenie obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.

Więcej informacji pod nr telefonu: 535 050 928

Brak tagów

ilość wszystkich wyświetleń: 81, dzisiaj: 1

Identyfikator aukcji: 2655afa7a8c01800

Zgłość problem

Przetwarzam Twoją prośbę, proszę czekać ....